O čem píšu...
... o všem! Krásný den přeji! Po mém návratu k blogu zjišťuji, jak málo teď fotím oproti předchozím rokům. A chybí mi to. Taky mi chybělo zaznamenávání života. Moje výzva - víc fotit, vždycky mě bavilo hledat zajímavé obrázky obyčejných věcí a dnů ! A tak tady u mě najdete takový životní mišmaš – obyčejné dny, malé radosti a občas i témata, která nejsou úplně jednoduchá. Včerejší den byl pochmurný, zataženo mi nedělá dobře. Po práci jsem sjela rychle na nákup, plán byl udělat s přítelem dort na oslavu narozenin jeho dcery. Děti už byly doma a kupodivu bylo celkem hotové i to co měly udělat, takže celkem pohoda. Měli jsme čas si popovídat, rychle se navečeřet a shlédnout společně film. Snažím se vždycky najít nějaký film, který hlavně děti ještě neviděly a aby to byl příběh, který by je bavil. Trochu mi vstávají vlasy hrůzou z toho, co děti rády sledují na YouTube nebo Netflixu. Často tomu chybí příběh i smysl a je to jen hlučná směs zvuků a obrazů. O to víc se snažím n...








Já poslední dobou nejraději nosím šaty a legíny. Strašně pohodlné! Ale i dobře padnoucí rifle mám ráda, k těm zase nejraději podpatky. ovšem ne vysoké. A mám to stejné jako ty. Už koukám po jarním outfitu, vlastně už mám vybráno! Tak pěkný den!
OdpovědětVymazatBáro já se díky svému stavu , už hrozně moc těším na klasický rifle :-)))
VymazatTy mi děláš módní chutě ... ta první fotka je dokonalá, pak se mi moc líbí to tílko s ptáčkem a ty šaty ... to je taková krása, že chci léto a hodně hubený tělo k tom.)
OdpovědětVymazatIri, díky, taky už chci teplo a to hubený tělo :-))), což u mě bude asi trochu problém :-)))
VymazatLuci,
OdpovědětVymazatmsim konecne vynest do nebes tvuj pokazde uzasny vyber fotek co se tyce obleceni...je to presne muj styl,hlavne dnes ty jeansy,mimochodem hooodne odrbane nove mam ted na sobe,takze se vzdy kocham a snim..Taky se strasne rada letos vratim ke kotnickovym teniskam,jedny riflove uz mam,ale zarucene dokoupim,diky za pripomenuti.
Katko, moc díky! Už po porodu Adama, jsem se každý den drala do mých původních jeansů a to bylo radosti když jsem je konečně zapla :-)))...a tenisky, mokasíny , balríny to letos u mě jistí :-)
VymazatMiluji džíny ,přesně jako ty vyměním tuniky, halenky a hned je jiný styl-podpatky vysoké nenosím - i když se mi líbí . Vybralas Lucko krásné věci .......
OdpovědětVymazatHanko díky, tak já si ráda vysoké podpadky někdy vezmu, ale je mi jasný , že s mimčem , to bude opravdu zřídka :-)))
VymazatKrásná inspirace, hlavně to počasí :-) Já mám teď oblíbené džíny z Esprit a v poslední době hrozně ráda chodím v sukni - teď jsem si obj jednu z Time Out, takže už se těším na jaro.. Co se týká bot, tak balerínky to jistí :-) S mrňousem neustále v poklusu. Ale když někam vyrazíme s manželem - což je tedy poskromnu - tak si ráda vezmu podpatek, muž měří skoro dva metry, takže není problém :-) Hezké dny! Vali M.
OdpovědětVymazatVali moc díky! Taky nakupuju kalhoty často v Espitu, asi tem mají na mě zavedený střih :-))) Taky to s mimčem vidím na hodně pohodlnou obuv :-) Krásné dny!
Vymazatdžíny jsou skvělý základ, který lze doplnit čímkoli a hned změníte celý outfit, za mě tedy džíny, legíny s dlouhým trikem, conversky, balerýny a už se těším na žabky! bára.kára
OdpovědětVymazatBáro na žabky se taky moc těším...doufám, že bude pěkné léto:-)
VymazatJeště jsem nenašla džíny, které by byly pohodlné a člověk v nich nevypadal jako buřt...džíny by asi měly nosit jen ty ženy, které mají velikost do 38....já mám 40...slovanské boky...chjo...ale fotečky jsou super!
OdpovědětVymazatMirjanko, já jsem měla v mládí zase opačný problém, chtěla jsem vypasované a všecko mi bylo volné :-), ale teď jsem téměř akorát (pokud tedy ne v tom) :-) Díky a krásné dny!
VymazatTak džíny zrovna nejsou moje parketa. Mám asi jenom dvoje a nosím je velmi nerada. Mně připadají takové bez fantazie.
OdpovědětVymazatAle ty bílé košile jsou moc hezké.
Na jaro už se taky moc těším. Na sportovní sáčka, barevné kabelky, šátky. Už jsem si pořídila sako a zbytek ještě dořeším.
Fakt jo, ale je pravda, že mám jednu známou, která džíny taky vůbec nenosí a vlastně nosí skoro pořád sukni, vypadá stále elegantně :-) Ale jaro si užijem ať v džínách nebo v sukni :-) Krásné dny!
VymazatDžíny jsou jistota, bez nich by to nešlo...když člověk nemá náladu na vymýšlení, co k čemu, tak džíny, bílá košile a fajnové sako to zachrání. Ovšem ty šatičky, ty mi teda dělají chutě. Krásně jsi to vybrala:-)
OdpovědětVymazatPřesně tak, džíny jsou jistota, ale někdy je nálada na šatičky, nějaké moc pěkné :-) Díky!
Vymazat