Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Tak konečně ...

...ta rajčata dozrávají. Krásný den přeji! Než se pustím do dnešního článku, chtěla bych vám zase jednou úplně obyčejně, ale opravdu ze srdce poděkovat. ❤️ Za to, že sem chodíte, čtete mě, píšete mi komentáře a sdílíte se mnou svoje myšlenky, zkušenosti a často i kus svého života. A moc děkuju také všem, kteří mě podporujete příspěvkem na kafíčko. Věřte, že to pro mě není samozřejmost a že pro mě vaše podpora opravdu znamená hodně. Nejen finančně, i když právě teď samozřejmě i to hraje svoji roli. Ale hlavně proto, že díky tomu vím, že to, co tady už tolik let píšu, má pro někoho smysl. Že na druhé straně obrazovky někdo je. 😊 Takže děkuju. Opravdu. ❤️ Na zahradě u přítele začala konečně dozrávat rajčata. A bylo docela zajímavé zjištění, že pro jejich dozrání asi nebylo potřeba tolik slunce jako spíš vody. Keře jsou obsypané už dlouho, ale postupně jsme trhali jen ta rajčata, která zčervenala. A nebyla to ta, která jsou celý den vystavená slunci, ale naopak ta schovaná uprostřed zalis...

Píšu si...

 ... můj. diář 


Krásný den přeji!

Diář, zápisník, plánovač ... 

ani nevím jak nazvat ty bloky kam si píšu a vlastně ani to co si píšu není úplně stabilní.


můj diář



Píšu si podle potřeby. Někdy potřebuji psát víc plánování, jindy se musím vypsat z nějaké frustrace, která nejde vyřešit. Vypsat se z toho je velká pomoc. Někdy mám potřebu zapsat si krásný zážitky. Píšu si jak dlouhé stránky, které dávají smysl snad jen mě, jindy jen hesla, věty které si potřebuji a chci pamatovat. 


A letos mám na to psaní opravdu můj diář.

Loni na jaře mě oslovila Terezka, tvůrkyně skvělého plánovacího systému Můj.diář jestli bych nevytvořila jednu z limitovaných obálek diáře.

A tak vznikl tento kousek.







A z něj pak několik kousků diářů s obálkou s mým návrhem. Jeden z nich je můj a tak si píšu svoje někdy strukturované a jindy zmatené, někdy tužkou odbyté a jindy krásně vymalované a kolážemi doplněné stránky roku 2026.



Jestli mě můj. diář k něčemu nakopnul tak to rozhodně bylo zamyšlení se nad tím co se mi povedlo a líbilo a na uplynulém roce a a co se mi naopak nepovedlo a nelíbilo.

A zároveň z toho vzešla celkem příjemná vision board na rok 2026.


vision board



Už teď mám v diáři zakroužkované datumy kdy proběhne několik akcí , které přispějí ke splnění mých vizí :-).

A jestli je něco co miluju, tak to je mít naplánováno pár pevných bodů v průběhu roku, kolem nichž se točí ostatní plány.

Letos už mám jistotu několika cest a výletů a pracuji na dalších. A na rozdíl od loňského roku, kdy jsem jela absolutně bez plánů, mi tento systém vyhovuje mnohem víc.


plánování, diář


A pokud máte rádi plánování, tak opravdu doporučuji projít si stránky můj. diář najdete tam mnoho užitečných a zajímavých odkazů a tipů ohledně plánovaní, psaní poznámek ,uchovávání vzpomínek -  aby to bylo jak praktické, tak pěkné a příjemné.


A jak to máte vy? 


Přeji báječné zimní dny!























Komentáře

  1. Lezarts
    Jak jsem ukončila aktivní činnosti, plánují už jen se stolním kalendářem.
    Mé to výhodu, že ho mám stále na očích a tak mi pomáhá nezapomenout důležité akce. Je to dobrá berlička pro mojí paměť berušky. A dokud plánujeme žijeme:-)
    Avšak v tom tvém krásném autorském určitě KVETOU …jen samé dobré plány a nápady!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Díky Lezarts, naši taky vždy měli jen ten stolní, ale já mám prostě občas extrémní přetlak kreativity a nebo splínu ...poslední dobou naštěstí převládá ta kreativita :-)

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie