Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

O čem píšu...

 ... o všem! Krásný den přeji! Po mém návratu k blogu zjišťuji, jak málo teď fotím oproti předchozím rokům. A chybí mi to. Taky mi chybělo zaznamenávání života. Moje výzva  - víc fotit, vždycky mě bavilo hledat zajímavé obrázky obyčejných věcí a dnů ! A tak tady u mě najdete takový životní mišmaš – obyčejné dny, malé radosti a občas i témata, která nejsou úplně jednoduchá. Včerejší den byl pochmurný, zataženo mi nedělá dobře. Po práci jsem sjela rychle na nákup, plán byl udělat s přítelem dort na oslavu narozenin jeho dcery. Děti už byly doma a kupodivu bylo celkem hotové i to co měly udělat, takže celkem pohoda.  Měli jsme čas si popovídat, rychle se navečeřet a shlédnout společně film. Snažím se vždycky najít nějaký film, který hlavně děti ještě neviděly a aby to byl příběh, který by je bavil. Trochu mi vstávají vlasy hrůzou z toho, co děti rády sledují na YouTube nebo Netflixu. Často tomu chybí příběh i smysl a je to jen hlučná směs zvuků a obrazů. O to víc se snažím n...

V kosmetice se nevyznám...

 ...ale na tomhle si ujíždím!


Krásnou a pohodovou neděli přeji!

Já ještě dopíjím ranní kafíčko a protože je týden bez dětí, užívám si maximální pohodu a čerpám síly na nadcházející týden.


sauna peeling



A nedělní večery patří od podzimu do jara sauně. A saunování já už si roky zpříjemňuji peelingem. A podělím se s vámi o moje favority. Saunový peeling totiž krásně zvláční kůži , zpříjemní saunování vůní a to já můžu :-).


Mým favoritem je určitě meduňkový solný peeling z MANUFAKTURY


Meduňkový peeling Manufaktura


Není nejlevnější, ale má opravdu dokonalou konzistenci, nepřekonatelnou vůni velmi aromatický a já už ho používám opravdu roky, takže  ten ,můžu doporučit!

Na druhé místo si dám alternativu, kterou jsem pořizovala v době, kdy jsem si nemohla mého favorita finančně dovolit, ale saunování je na mém žebříčku důležitosti velmi vysoko :-)


solný peeling kokosový rossmann


Není tak aromatický, je to spíš příjemná hladivá vůně kokosu a řekla bych že promašťuje víc než ten meduňkový. Kůže je pak vláčná a jemná a moc fajn alternativa.

A do třetice tady mám jednoho nového hráče, po kterém jsem sáhla z jasného důvodu. 
Obsahuje arganový olej a arganový olej je už léta taky mým kosmetickým pomocníkem. Ranní i noční krém, podklad pod make-up, odličovač očí... atd.



Cukrový peeling s arganovým olejem Kneipp


Takže ten dneska zkusím a jsem zvědavá, aromatický moc není , je to spíš taková vůně jako pohlazení, ale těším se na něj:-).


Jinak počasí venku bude dnes asi na saunu ideální. Provozujete saunování?  Vím, že to není pro každého a často se lidé dělí na milovníky sauny a na odpůrce :-)

A kdyby jste měl někdo tip na svého peelingového favorita dejte mi vědět !

Dopíjím kafe a jdu se vrhnout na návrh vzoru, který mám tak nějak v hlavě a pokud se domluvím se zájemkyní bude snad i na něčem moc pěkném, ale o tom zase jindy.

Užívejte neděli jak jen to jde!




Komentáře

  1. Mám 😉můj nový objev a velké nadšení už při prvním použití.
    https://www.notino.cz/collistar/speciale-corpo-perfetto-zpevnujici-telovy-peeling/p-522613/
    Přeji hezký zbytek neděle. Eva http://es-ideas.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat
  2. Díky Evi, ten vypadá super luxus...tak taky někdy zkusím :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Před saunou na obličej a nebo na cokoliv na těle namazat med. Dokonale se vsákne.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Hmm...no tak možná zkusím, snad nezalepím celou saunu :-) Díky.

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie

Oblíbené příspěvky