první týden prázdnin fuč...

...už?To to letí!

Naše Andy udělala za poslední týdny obrovské pokroky. Dosud spávala v košíku vedle mojí postele, ale protože jsem ji už občas v noci honila po pokoji :-))), došlo na snížení matrace v postýlce.
Při té příležitosti, jsem trochu upravila pokoj, abych nemusela v noci moc daleko. Myslím, že se jí tam líbí, dá se pěkně vyšplhat po špruslích a zavěsit za dásně :-))).Poslední dobou si Max a Andy dávají polední šlofík ve stejnou dobu, Adam lítá venku a to je moje chvilka na kafíčko.

Teď nejsou úmorná vedra, tak můžu být v patře, zatímco děti vedle chrní, přemýšlím jak si to tu ještě doladit ......no ale když se probudí Max , o doladění se postará během chvilky sám :-))).

Růžový (jiný neměli) měsíční písek, super věc, co se neposbírá, to se vyluxuje.

Během týdne jsem musela poshánět ještě pár drobností pro Adama na tábor. 
Můj pocit, že začínám mít věci zase pod kontrolou, je tatam.
Max v noci zvracel, nic vážného, ale v tomhle věku je to mazec, protože když ho vyndám z postýlky abych to uklidila, nezůstane na jednom místě  a  ani nebude s další vlnou kdy se mu udělá zle, blinkat do připraveného kyblíku, ani si nedá ještě poradit, jak se k "tomu" postavit aby se nemusel znovu převlékat.
Po celé akci putuje Max spát, na velkou postel do pokoje ke mě a Andy, což mu přijde jako hrozná sranda a Andy samozřejmě vzbudí, "bavíme se" ještě asi hodinu, než zavře pusu i oči a konečně spíme...

...noční akci završí ráno Adam...
...jedem k zubaři na vytrhnutí stoličky:-).

Prosím kafe, kafe a hodně kafe!
To bylo předevčírem.

Dnes byla noc celkem v pohodě, ale čeká mě úkol, sbalit Adamovi věci na 3 týdny pod stan, tak aby mohl jet vlakem, tedy ne tři kufry na kolečkách ...hmm uvidíme jak se s tím popereme:-).

Naivně jsem si doufala v pár dní klídku od soboty, ale muž mě vyvedl z omylu. 
Během víkendu přijedou další dva instantní synci s kamarády:-))).

A Andy dělá pokroky nejen v pohybu......ale už se přidává k bratrům a užívá si s nimi letní mlsání:-).
Mějte prima dny!

Komentáře

Ansi píše…
Přeji ať je Max v pořádku a užívá si s Andy pěkné léto. Z fotek úplně dýchá prázdninová pohoda. A na ten tábor...moje zkušenost je taková, že syn pokaždé doveze skoro stejně zabalené věci, tedy nepoužité. Chodí a spí asi v jednom oblečení celou dobu, jinak si to nedovedu vysvětlit. Opakuji mu, ať si aspoň čistí zuby. Oni to mají naštěstí s táborem zařízené tak, že týden před začátkem tábora sváží dřevěné bedny s věcmi do tábořiště a kluci potom od nádraží jdou pěšky už jen s batůžky. V neděli jedeme na návštěvák, tak jsem moc zvědavá. Je to prvně, co je na táboře dva týdny:)
Pavluška B. píše…
Lucie, moc ráda čtu Tvůj blog. Čiší z něj pohoda a dobrá nálada (i když chápu, že je to někdy náročné). Krásné léto. Pavla
Klára Banotová píše…
Lucie, mám moc ráda Váš blog. Líbí se mi, jak jej píšete s nadsázkou a že nepíšete jen o dokonalém životě, jak bývá někdy zvykem, ale o životě tak jak plyne a jak je. Přeji Vám krásné léto, pevné nervy a hodně sil. Těším se na další příspěvek. Zdraví Vás Klára
Anonymní píše…
Zdravím,i když máte práce a starostí nad hlavu,dýchá na mě z vašich řádků obrovské štěstí.Spokojené děti a krásné fotky.A bez kávy bych taky nefungovala,dokonce jsem si dnes dala po příchodu z práce domů dvě za sebou,potřebuji zakopnout .Užívejte léto Svaťka
Anonymní píše…
Zdravím,tak vypadá šťastný domov....jsou to andílci♥.Pohodové léto a hodně sil)))).Šárka
Marie píše…
Super reportáž podle hesla"Bordel v bytě,šťastné dítě."Luci,krásné léto!!!!
Anonymní píše…
Super, tábor na tři neděle a vlakem to je úúžasné!!! hezké dny JP
Anonymní píše…
Krásné léto a prázdniny,a dobrou kávu...dae
Jana píše…
Lucie, s tím balením to nehroťte, jako vedoucí na táboře i jako matka mám jasný postřeh, že kluci v Adamově věku si vystačí i na měsíc s jedním tričkem a jedněmi kraťasy, případně tepláky a mikinou..i když toho mají plno, většinou není čas a chuť se převlíkat:-)
Niki píše…
Páni! Máte nádherně zařízený domov! :-) Zrovna jsem blog objevila, ale určitě se vrátím :-)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Stědrý den...

Tak už zase...

s koncem léta...