Kdo jsem

 Vítám Vás na mých stránkách.

Teď v roce 2022.
Pokud máte zájem o spolupráci a nebo dotaz napište mi prosím na email: lucieliving@seznam.cz 


Jmenuji se Lucie Velíšková a tyhle stránky si píšu od roku 2011, tehdy jsem žila se svým partnerem a postupně přibývajícími dětmi v domě uprostřed přírody , který jsme postupně budovali. Tehdy jsem objevila kouzlo blogů a propadla mu. Nejprve měl být blog hlavně o domě , o interieru , o zahradě a našem postupném budování, ale pak jsem přidala nějaké moje tvoření, vaření,  potom výlety, běžný život a posledních pár let péče o duši,  nakonec to je tak trochu záznam několika let mého života. 

Od konce roku 2019 se v mém životě událo hned několik životních událostí, které bych nazvala možná školou života a pravda některé lekce byly tvrdé...co Vám budu povídat měla jsem na mále a málem jsem propadla :-), říkám dnes již s nadsázkou - s tou se mi doufám dařilo psát většinou.
V krátkosti - rozchod - stěhování - rakovina - rozpad  vztahů -  léčba - práce - střídavá péče - nalezení sama sebe - klid v duši.

Postavila jsem se na vlastní nohy a možná někdy napíšu o mojí cestě víc, zatím jen to, že se teď cítím spokojená tak jak jsem se vždy chtěla cítit. 

I když jsem psaní blogu přerušila v kritických obdobích, kdy mi právě ten nadhled, odstup a smysl pro humor chyběl, po čase mi jeho psaní začalo chybět.

A kdo ještě  jsem.
Jsem mámou 3 dětí a jsem jí ráda, profesí jsem kancelářská (napíšu) myš  :-) s ekonomickou školou a taky jsem vyučená švadlena a přestože jako dítě mě z Lidušky vyhodili s tím že malovat neumím, tak se posledních 5 let věnuji malování akvarelem.


Moje tvorba:


E-shop Lucie Living    2022   prodej mé tvorby 

kniha Lucie Harnošové  - Sebeláska - 2022, právě v procesu tvorby

kniha Domeček pro šneka Palmáce 2019 - přispěla jsem ilustracemi

Domeček pro šneka Palmácekniha Krásné Vánoce 2019 - přispěla jsem článkem o našich Vánocích a tipy na tvoření

Krásné Vánoce
novinky.cz 2017článek o domě a interieru

Obývací pokoj je po kuchyni druhým obytným místem, kam se soustřeďuje rodinný život.
idnes.cz 2016 článek o domě a interireru

Blogerce Lucii Velíškové se splnilo přání, o kterém jako malá holka v paneláku...
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

poloostrov Hel Polsko

můj malý byznys v roce 2023

novinky...