nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....



Teda jak nemám Velikonoce ráda, tak musím říct, že to máte nádherné! :)
OdpovědětVymazatNádherné kraslice , moc se vám to malování povedlo . Já letos nemaluji , ale na další rok si vás beru za vzor . Šárka
OdpovědětVymazatHezké...
OdpovědětVymazatLuci u nás teda padají trakaře .-)Počasí děsný!Krásně jste malovali!Moc hezký to máš.Pa Věra
OdpovědětVymazatVydarená prácička.
OdpovědětVymazatSilvia
Nádherné,moc se vám povedly.
OdpovědětVymazatHezký i když upršený den.
Petra
Zdravím,u nás teda padají trakaře(JM),vajíčka se vám povedly....jste šikovní!!!Pa,šárka
OdpovědětVymazatLuci je to krásné a co víc, společná práce, to je ideál! Já letos nezdobím, mám plné ruce práce s diplomkou, ale už se těším, až budu mít po státnicích a všechny tyhle svátky a speciální příležitosti si budu moci užít plnými doušky :) bára.kára blog
OdpovědětVymazatMoc pěkné, povedly se vám :) Taky přeju hezký týden, u nás dnes bylo sluníčko i ty trakaře a to vše několikrát :)
OdpovědětVymazatNo tie sú nádherné, aj my sme mali v pláne vajíčka o víkendu, no skočili sme pri maľovaní trička :-)
OdpovědětVymazatTento komentář byl odstraněn autorem.
OdpovědětVymazatKrásné, moc se vám to povedlo, jste šikovní. No a počasí, chvilku jsme měli jaro, pak podzim a i zimu, jak na houpačce. Zítra snad bude lépe. Aneta
OdpovědětVymazatTento komentář byl odstraněn autorem.
OdpovědětVymazatKrásná výzdoba, já jsem letos zkoušela vajíčka lakovací metodou :) Do teplé vody pár kapek laku na nehty různých barev, promíchat a ponořit vajíčko...výsledek je parádní, jen si příště radši vezmu rukavice :D Jinak u nás slunečno, místy trakaře :)
OdpovědětVymazatTheMonica
Vojenská základna ve veselých barvách mě dostala :-D. Adam je vtipný. Vajíčka jsou krásná, ty barvy jsou u vás úplný nezvyk ;-).
OdpovědětVymazatLea
No ty jsou naprosto úžasné....................... :-)
OdpovědětVymazat