Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

nový byt...

...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....

Malovali jsme vajíčka...

...skoro celou sobotu!

Myslela jsem že udělám pořádnou omeletu, 
ale v polovině vyfukování si Adam namočil štětec místo do vody...
... do vajec :-).

Vajíček není moc, ale některé jsme přemalovávali 3x, trvala jsem na veselých, jarních barvách:-))), nechala jsem jednoho vojáka a ninju, vojenskou základnu Adam namaloval ve veselých barvách aby mi udělal radost :-))), původní skóre bylo během 5ti minut 5 vajec v maskáčových barvách :-).

Ale zvládli jsme to a nakonec i ta miniomeleta byla:-).




















Adam pomáhal malovat, Max zdobit větvičky :-).






Mějte krásný den...
... ať už máte slunečno a nebo padají trakaře!

Komentáře

  1. Teda jak nemám Velikonoce ráda, tak musím říct, že to máte nádherné! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Nádherné kraslice , moc se vám to malování povedlo . Já letos nemaluji , ale na další rok si vás beru za vzor . Šárka

    OdpovědětVymazat
  3. Luci u nás teda padají trakaře .-)Počasí děsný!Krásně jste malovali!Moc hezký to máš.Pa Věra

    OdpovědětVymazat
  4. Vydarená prácička.

    Silvia

    OdpovědětVymazat
  5. Nádherné,moc se vám povedly.
    Hezký i když upršený den.
    Petra

    OdpovědětVymazat
  6. Zdravím,u nás teda padají trakaře(JM),vajíčka se vám povedly....jste šikovní!!!Pa,šárka

    OdpovědětVymazat
  7. Luci je to krásné a co víc, společná práce, to je ideál! Já letos nezdobím, mám plné ruce práce s diplomkou, ale už se těším, až budu mít po státnicích a všechny tyhle svátky a speciální příležitosti si budu moci užít plnými doušky :) bára.kára blog

    OdpovědětVymazat
  8. Moc pěkné, povedly se vám :) Taky přeju hezký týden, u nás dnes bylo sluníčko i ty trakaře a to vše několikrát :)

    OdpovědětVymazat
  9. No tie sú nádherné, aj my sme mali v pláne vajíčka o víkendu, no skočili sme pri maľovaní trička :-)

    OdpovědětVymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  11. Krásné, moc se vám to povedlo, jste šikovní. No a počasí, chvilku jsme měli jaro, pak podzim a i zimu, jak na houpačce. Zítra snad bude lépe. Aneta

    OdpovědětVymazat
  12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  13. Krásná výzdoba, já jsem letos zkoušela vajíčka lakovací metodou :) Do teplé vody pár kapek laku na nehty různých barev, promíchat a ponořit vajíčko...výsledek je parádní, jen si příště radši vezmu rukavice :D Jinak u nás slunečno, místy trakaře :)
    TheMonica

    OdpovědětVymazat
  14. Vojenská základna ve veselých barvách mě dostala :-D. Adam je vtipný. Vajíčka jsou krásná, ty barvy jsou u vás úplný nezvyk ;-).
    Lea

    OdpovědětVymazat
  15. No ty jsou naprosto úžasné....................... :-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie