4.Adventní neděle...

...je skoro za námi.

Konečně se mi podařilo umýt okna, zabalit několik dárků (dárečky zatím nepublikuji, protože nám je přinese Ježíšek ..a můj syn občas kouká přes rameno..naštěstí teď ne...spinká ...zlatíčko :-) )
Letos jsme se rozhodli nadělit dárky přes noc z 24. 12 na 25.12. a to čistě z praktických důvodů...

...loni je nesl Ježíšek (já) během večeře..mezi jídelním koutem a obývákem , kde byl stromek, nejsou dveře...z přízemí do patra , odkud dárky nosil, jsou jen vrzající schody...a od schodů až pod ozdobený stromek bylo rozházené lego...velmi náročný úkol!

Tak uvidíme jak se  nám plán zdaří :-)

Na tento víkend předpovídali sněžení...no ještě , že máme TV, protože u nás téměř ani vločka...ale dnes večer jich pár spadlo......no opravdu pár..dalo by se na prstech spočítat kolik...zato u Budyho v pokojíčku, jsme vločky nainsatlovali společně dnes odpoledne ...tam je jich víc!


Promazala jsem  a ozdobila další várku cukroví......měla jsem co dělat ochránit ho od nenechavců :-)


A během shánění dárků, jsem u nás ve městě narazila, hned na několik úžasných obchůdků z bytovými doplňky...přesně ty věcičky, které člověk sice nepotřebuje...ale musí je mít :-) ......takže, světýlkový stromek slavil největší úspěch u Adíka, zhášeč svíček se u nás určitě nudit nebude...a Ježíška máme také čím přivolat...
...tu nejhezčí věcičku, jsem zabalila pro Adíka a pro maminku... to aby se nehádal až si tu jeho hračku budu  chtít někde vystavit :-)
Ale to až po Vánocích :-)

Tak teď si jdu dopít skleničku červeného vína a dojíst sushi (velmi vánoční pokrm :-))) ) a shlédnout nějaký filmeček s mým mužem (vybíral ho on...tak počítám , že to bude sci-fi, ale nechám se překvapit :-) 
Ještě nakonec , děkuji za milé komentáře a přeji všem jak jen to půjde pohodový poslední týden do Vánoc!

Komentáře

Lezarts píše…
Tak tady, už jen ty dárečky! Jo jak "oblafnout" drobotinu, která věří na Ježíška, to znám. Také jsme si několik, krásných roků užili vynalézavosti...:-D

Populární příspěvky z tohoto blogu

poloostrov Hel Polsko

můj malý byznys v roce 2023

novinky...