Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

jsem na ně zvědavá...


...jestli se ujmou:-).



Přeji prima čtvrtek!

Po tom co jsem ostříhala muškáty, jsem dala několik stonků do vody, chtěla jsem je zasadit, ale náš pobyt v nemocnici trochu prodloužil jejich pobyt ve vodě, tak doufám, že to zvládnou...


... taky doufám, že klapne předpověď počasí na víkend...



...venku sice ještě moc zahradničit nebudu, ale i ty drobnosti se dělají líp na terase se sluníčkem :-).


Včera jsme tu měli zahradníka a plánovali další úpravy zahrady, v hlavě mám tolik plánů a verzí, ale jak to nakonec dopadne je ještě ve hvězdách:-).
Jisté je, že trochu naporcujeme to naše fotbalové hřiště, hodně zvažuji, jestli dát do zahrady pár ovocných stromů, žádná velká sadařina, ale mít jabloň a třešeň a občas něco utrhnout jen tak rovnou na snědení. Ono se jim tady v údolí asi nijak extra dařit nebude, ale bývalí majitelé tady ovocné stromy měli a sklízeli, ale všechno to byly stromy hodně letité.
Taky už jsem u muže objednala další dvě bedýnky na rozšíření zeleninových záhonů. A taky bych chtěla vytvořit pár míst, kde by se dalo schovat na tom place v létě před sluníčkem. 
A asi první změnu zaznamenají svahy, kde zatím roste tráva, ale sekat se tam moc nedá :-).

Není nad první zelenající se větvičky na jaře.
 Zatím jen doma.



Už se těším až se to venku začne taky zelenat, až budeme  s Maxem trénovat chůzi (nebo jiný druh pohybu :-))) )na trávníku!



V noci toho moc nenaspíme, Max má hroznou rýmu a to ho spát nenechá, takže on zase nenechá spát nás.


Ale náladu přes den už má lepší, sice hodně pospává,neustále utíráme nudle, ale už i úsměvy rozdává:-).


 Přeji krásný konec týdne!

Komentáře

  1. Luci odkud mate ty super botky? Nas o mesic mladsi mára je nutne potrebuje.diky:-) iveta

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Iveto capačky máme značky nolen, k dostání tady: http://www.capacky.cz/ . Jsem s nimi fakt spokojená.

      Vymazat
  2. Moc se těším na Vaše bedýnky, co zase vyspěstujete. A Maxíkovi přeji brzké uzdravení!
    Hana

    OdpovědětVymazat
  3. Lucko i já se moc těším až bude to správné počasí na výsadbu . Jinak přeji štěstí se zakořeňováním muškátů , snad se ujmou . Já je nechávám zakořenit pouze ve vodě , kterou každý týden měním . Většinou vždy všechny krásně pustí kořínky . Maxovi brzké uzdravení a tobě klidné noci . Šárka

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Aha, Šárko tak kdyby to s níma nevyšlo, příště zkusím tenhle způsob:-).

      Vymazat
  4. Umím si, milá Lucie, představit váš dům, až v okolí pokvetou ovocné stromy, které si zasadíte. Bude to ještě hezčí, než nyní. Jabloně, třešně, hrušeň...
    a co rybíz?
    ať se daří! Jiřina

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jiřino moc děkuji, já si to umím taky představit, ale problém je že si představuju ještě snad sto dalších možností, dnes se mi o tom v noci zdálo:-))). Krásné dny!

      Vymazat
  5. No Luci,
    koukám, že ti Maxík dává zabrat. Na postavě je to znát - jsi krásně štíhlá. Přeji hezký a klidný víkend.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Pavlo díky, jojo zabrat mi dává, raději bych si šla místo probdělých nocí zaběhat :-))).

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie