Děkuji...
...nejsem na to sama. Dnes jsem zažila něco, co jsem opravdu nečekala. Po zveřejnění minulého článku mi několik lidí poslalo finanční příspěvek. Když jsem článek psala, chtěla jsem jen dát vědět, co se v mém životě děje. Nenapadlo mě, že se najdou lidé, kteří se rozhodnou mě podpořit i tímto způsobem. Nevím, jestli dokážu vyjádřit, jak moc si toho vážím. Nejde jen o peníze. Jde o pocit, že na člověka někdo myslí. Že jeho slova mají smysl. Že na některé cesty nemusí jít úplně sám. Děkuji každému, kdo četl, sdílel, napsal zprávu nebo přispěl. Dnešní den mi připomněl, kolik dobra mezi lidmi pořád je. Možná je úsměvné, že odkaz na „kafíčko“ jsem měla připravený spíš do budoucna. Na dobu, kdy se blog zase více rozjede a já budu mít prostor pravidelně přinášet tipy, návody, recepty, zkušenosti a další obsah, který by mohl být pro čtenáře užitečný. Nenapadlo mě, že ho někdo využije právě teď. O to větší vděčnost cítím. Děkuji za důvěru, podporu i za to, že se ke mně vracíte. A ano, v psa...


Tak opět závidím posezení na okně :-) A strašně se mi líbí trojkombinace vřes - kaštany - hortenzie. Moc hezká výzdoba :-)
OdpovědětVymazatIvano díky, vřes je letos můj oblíbený :-).
VymazatLuci,
OdpovědětVymazatmáte doma moc příjemně a ty podzimní dekorace se mi líbí.Zrovna se chystám koupit vřes
je to taková vděčná podzimní rostlinka a udělá parádu.
Mějte pěkné podzimní dny.
Renča
Reny díky moc, jojo včes je super, letos jsem si ho obzvlášť oblíbila :-).
VymazatBoží dekorace s těmi listy.)
OdpovědětVymazatDíky !
VymazatJééé, přesně tuhle dekoraci jsem měla loni: http://ladytattooch.blogspot.cz/2015/10/listi-ktere-neopada.html
OdpovědětVymazatLetos jsem ještě na listí nebyla, ale už se vybarvuje krásně, musím co nejdřív na lov... Jinak nádhera, jak ta Vaše výzdoba, tak celé to Vaše hnízdečko :-)
Super, my je tedy nelakujeme, ale taky dobrý nápad. Moc děkujeme.
VymazatKrásné dekorace asi něco zkusím i u nás! Také mi stávkuje pračka a opravená bude až koncem příštího týdne, takže v 6ti členné rodině katastrofa! Krásný čtvrtek! ��
OdpovědětVymazatTy jo , no to tedy katastrofa. Tak přeji ať je pračka zase brzo funkční.
VymazatU nás jsou to kaštany, kaštany a ještě jednou kaštany. Jsou všude, zvířátka už mě nebaví, a stále přibývají nové.
OdpovědětVymazat:-D , tak u nás je to naštěstí rozmanitější. Krásné dny!
VymazatLuci, prijemne u vas mate:-). M.
OdpovědětVymazatMarcelo , moc díky.
Vymazat