23 ledna 2019

Novinky ...

...v mém obchůdku.
Krásný den přeji!

Dnes zdravím v rychlosti s hrnkem kávy a v poklusu.

Ač musím zaťukat, že jsme všichni zdrávi, tak se každý den najde někdo koho bolí břicho, hlava, má teplotu  a nebo v noci všechno a nic a nebo si pro někoho jedu do školy a vezu si ho domů s nevolností.
Ale to už tak je a vlastně během jakéhokoli plánu, který si dělám trochu s variantou B počítám, což je fajn, protože se pak nehroutím tím, že se mi hroutí plán A :-))).

Dokončila jsem nějaké resty (ještě ne všechny), ale jedním z nich byla louka v květu a věřím, že teď za mrazivých dnů a pokud jako my nemáte sníh pohled na ní zahřeje :-).


Někdo si psal o věnečky s květy a tak jsou v nabídce také.


 Pracuji na obrázku fáze měsíce a tenhle úplněk byl tentokrát hodně k věci.
Nechci ho vinti neprávem, ale myslím, že tentokrát mohl za jednu probdělou noc s dětmi.A nakonec jsem se rozhodla dát do prodeje i některé originály.
Pokud jsou v prodeji i ve verzi tisku, tak ta bude dostupná dokud se originál neprodá, pak stáhnu z prodeje i tisk.A snad už můžu i napsat že mám velkou radost z nabídky na ilustrování knížky pro děti, zatím nemám sice ani smlouvu, ale vlastně na tom už pracuji a žádné obrázky tedy zatím neukážu, ale radost mám a doufám , že to nezakřiknu :-)

Bude to dost práce, ale i tak věřím, že se mi podaří občas namalovat i něco na úplně jiné téma a snad tím někomu udělat radost.Všechny obrázky najdete v mém eShopu : TADY.


O víkendu nás čeká Adamova oslava a brzy bude nový plánovací kalendář!

Mějte krásné a pohodové dny!

4 komentáře:

 1. Páni, knižní ilustrace! Gratuluju, Lucie!

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné obrázky. A už se těším, až budou louky místo sněhu plné květů doopravdy :)

  OdpovědětVymazat
 3. nic v zlom...ale full moon sa pise oddelene :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné! Doufám, že časem objednám...

  OdpovědětVymazat