V zahradách imaginacePřeji krásný den!

Vítám Vás v novém roce a můj první článek na blou bude i tip na prima akci pro všechny věkové kategorie.Ještě do 22.3.2020 můžete v Kutné Hoře v galerii GASK, navštívit výstavu Já bych s dětmi do galerii a muzeí chodila moc ráda, ale když už tam zavítáme, tak mám co dělat tu mojí bandu zkrotit. 
Prostě moje modely nejsou do prostředí, kde má být ticho a kde se mají jen koukat a chodit pomalu:-)
Oni ke spokojenosti potřebují běhat, křičet a hlavně na všechno si sáhnout a vše zkusit.
Tak tohle je místo přesně pro ně.Část výstavy, kde se převážně kouká a nesahá je doplněna několika video projekcemi, které moje živly na chvíli zkrotí ...


... a vy si můžete prohlédnout pár exponátů...


...mě to vyšlo většinou tak na dva až tři obrázky nebo loutky:-).


Další část už je ale pro živly jak dělaná.

V půdních prostorách galerie je interaktivní část, kde hází míčky a projekce na zdi reaguje podle toho co trefí (největší uspěch měly skleněné koule co se z řinkotem rozpadnou :-)) , nebo můžete (tedy spíš vaše děti :-)) sednout na tříkolku a snažit se přejet zlého kocoura, když se vám to povede mlaskne to a kocour je na placku (jde i zašlápnout :-)).


Je tam i prolézačka pro děti, bludiště a mnoho interaktivních her a má to tři půdní části.
Naprostá spokojenost dětí .

Takže pokud nevíte co dělat během zimních víkendů beze sněhu, je to prima výlet na celý den. Galerie je hned vedle chrámu sv.Barbory, najíst se můžete v některé z nedalekých restaurací a v galerii je zábavy pro prcky víc než dost.

Mějte krásné dny!

P.S1.  Inzerce na mém blogu je zpět, je to sice otravné, ale budu upřímná, každá koruna dobrá :-).
Díky za pochopení.

P.S2. Na mém eshopu je ke stažení plánovač na leden.Komentáře

Libuše píše…
inzerce by mi toilk nevadila, kdyby zde byly odkazy na vaše oblíbené (zahraniční!) blogy. :-)
Lucie píše…
Mě nejvíc pobavilo to honění kocoura. :-))) To je přesně pro moje děti. Na každém náměstí honí holuby. :-)))) Škoda, že to máme tak daleko.
lucie píše…
ano, ano, už jsem to tu také psala, moc mi to chybí!!
Anonymní píše…
Luci, dík za tip, zrovna v neděli dávali v Toulavce reportáž o této výstavě a hned jsem to psala zeťovi, aby měli s dětmi kam vyrazit, nemají to daleko.Na výstavy chodí rádi, moje vnučky jsou sice starší, než vaše ratolesti, ale o film se zajímají a jejich tatínek také.
Krásný den Jiřina z N.
Unknown píše…
Luci super akce.
kami píše…
Díky za tip! To vypadá moc zajímavě, tam určitě zavítáme. :)
Unknown píše…
As claimed by Stanford Medical, It is really the ONLY reason this country's women get to live 10 years more and weigh an average of 19 kilos lighter than us.

(Just so you know, it has totally NOTHING to do with genetics or some secret diet and absolutely EVERYTHING about "how" they eat.)

P.S, What I said is "HOW", and not "what"...

CLICK this link to find out if this short questionnaire can help you find out your true weight loss potential
viv píše…
Tak v Kutné hoře jsme ještě nikdy nebyli. A koukám, že asi o hodně přicházíme. To musíme v nejbližší době napravit. My teď hodně přemýšlíme kam budeme výletit. Přece jenom přijde zima a venku toho nebude moc k dělání. To až zase napadne sníh a budeme se moc angažovat v zimních sportech.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Pozdravení v novém roce

Tak už zase...

s koncem léta...