Poslední příspěvek
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....
- Získat odkaz
- X
- Další aplikace
Nejlepší ...
... nákupka!
Krásné dny přeji.
Mám velikou radost, že se mi daří pomalu vracet k
tvorbě.
Možná to znáte – chvíle, kdy si člověk musí nechat čas, aby mohl zase tvořit s
lehkostí a radostí. A já cítím, že se to vrací. Kousek po kousku.
Povedlo
se mi dostat svou situaci do bodu, kdy mohu znovu otevřít e-shop a s tím i
vrátit pravidelnost do svých newsletterů.
Od teď ode mě můžete dostávat každý měsíc pár řádků – novinky, tipy, tvoření,
plánovač... prostě takový malý dopis pro radost. Pokud ještě nejste
zaregistrovaní, můžete tak udělat
A teď k té tašce, o které vám dnes napíšu s
úsměvem a bez váhání:
je prostě... nejlepší.
Před dvěma lety jsem přemýšlela, co ušít ze svého
vlastního lnu. Chtěla jsem něco jednoduchého, co zvládnu sama – ale zároveň
něco, co bude opravdu krásné a praktické.
Na složitější střihy si netroufám – a protože bych nikdy nenabídla produkt,
který nevypadá hezky i z rubu, chtěla jsem něco promyšleného a čistého.
A tak vznikla lněná taška s podšívkou.
Sama jsem tyhle tašky ve velikosti nákupní často používala a ty kvalitnější jsem mívala vždy po ruce.
Moje zákaznice si ji chválí a spolu s povlaky na polštáře to byl nejprodávanější produkt.
Teď nosím už přes rok, každý den jednu z těchto s podzimními plody, do zaměstnání a vypadá stále super, prala jsem ji asi 3x a opravdu na ni nedám dopustit.
Je lehká, ale unese víc, než by se zdálo. A když
potřebuji, vejde se mi do ní i několik obálek formátu A3 – takže nejen nákup,
ale i pracovní věci vyřešeny.
Tahle taška není jen praktická.
Je trochu jako tichá společnice – stále s vámi, vždy připravená. A právě takové
věci mám ráda nejvíc.
A tak vám chci s radostí říct, že jsou opět v
prodeji!
V mém znovuotevřeném e-shopu si můžete jednu z nich pořídit – pro sebe, nebo
třeba jako krásný a užitečný dárek.
Je ze 100% lnu – zvenku i zevnitř. Design, střih
i výroba jsou moje vlastní práce. Len je původem z Česka, potištěný na
Slovensku ekologickou metodou.
A pokud už svou tašku máte, napište mi, jak se
vám nosí.
Nebo mi dejte vědět, jaký motiv nebo barevnost by vám udělala radost – zpětná
vazba je pro mě moc cenná.
Děkuji, že jste tu. A brzy na viděnou,
Lucie
Komentáře

.jpg)

.jpeg)
Milá Lucie, jednu mám a miluju jí, je praktická jak píšete a líbí se mi i když jen tak visí na židli. Chystám se na další pro švagrovou, která po ní vždy pokukuje. Díky , že zase tvoříte ❤️ Kateřina S.
OdpovědětVymazat