Stránky

03 března 2012

karneval...

...nejen v Riu!Přeji krásný sobotní večer blogerky!Dnes byl parádní den...začal snídaní, kterou jsme měli, po velmi dlouhé době, v prosluněné kuchyni......vlastně ten prima den začal už tím, že jsme vstávali až v 7:00 ... a to je, na naše ranní ptáče, úctyhodný výkon!
Pak jsme si dopoledne připravili masku a hráli jsme si  s bagrem , náklaďákem, modelínou a lego panáčkama...já jsem byla "mamka" a jela jsem nakládat zásoby pro loď...přesně jsem měla nakázáno koupit kafe, pomeranče a zmrzlinu...vlastně ani nevím kam jsme měli vyplout :-)Po obědě a pravidelném , popoledním spánku (Adíkova spánku), jsme se dočkali a mohli vyrazit na tu Adámkovu oblíbenou akci...


...karneval!

Uhodnete za co byl Adík?

Jak vidíte , i maminka se chvílemi trochu vyřádila :-). Masku jsme udělali ze dvou nakoupených, jedna byla trochu malá ale po zkombinování to šlo a ty vlasy, ty jsme koupili zvlášť a měly to být vlasy pro masku černocha... a musíme se pochlubit...dostali jsme se do společnosti  tří oceněných masek!

Dnešní den byl super i v tom, že jsem si stihla dát po obědě kávu na terásce , na sluníčku (to že vedle mě stojí lešení, jsem se snažila přehlížet , jako drobný detail ) ještě to není na tričko, ale v teplém svetru a s ovečkou už to byl krásný zážitek:-)  a venku v trávě jsem objevila první lístky krokusů...tak doufám , že vykvetou a podaří se mi kýžené aranžmá...a docela i doufám, že to stihnu zaznamenat, protože ten čas tak letí a během týdne se doma v době, kdy je světlo a tím pádem i vidět to co nám roste na zahrádce, vyskytuji zřídka :-)


Takže , užijte si pěkný sobotní večer a super neděli!6 komentářů:

 1. U Vás je tak krásně, no a maska, ta nemá chybu, naprosto dokonalé! Jste šikulky ;-)

  Krásný večer
  Lenka

  OdpovědětVymazat
 2. Tedy Luci vypadá více než věrohodně :-)..nejde nepoznat, že je to kapitán Jack Sparrow :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Vážně je Adík k "sežrání", jako Johny Depp :)))

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná maska:-)
  A to vaše bydlení,jak už jsem psala prostě nádhera.
  Krásné dny přeje Žaneta.

  OdpovědětVymazat
 5. Holky , moc díky, jsem moc ráda, že se maska líbí...Adík byl nadšený a to je nejdůležitější! Ještě jednou díky za komentíky...ty zase dělají radost mamince :-)

  OdpovědětVymazat