mišmaš...

... z mrazivé neděle!Krásný nedělní večer!


Původně jsme měli jet k babičce ořezat větve z jabloně, ale v tomhle mraze jsme to raději odložili.
A tak jsem se zahřívala pěkně doma u žehlení a u plotny :-)

Protože jsem v komentářích zaznamenala i obavu o naši kočku...
... venku v mrazivé noci, výše vidíte , že se má dobře...
...a psisko taky. 
Kočka je zvyklá být v noci venku i ve větších mrazech, celé dny se totiž povaluje doma a po večerech potom řádí, takže pokud ji najdu před odchodem do ložnice, pod gaučem, v okně , pod komodou a pod..., jde ven, pokud ji nenajdu a v noci nás nevzbudí, přečká noc doma, ale to je opravdu jen vyjímečně:-)...
...většinou si najde nějakou Adamovu plastovou hračku a honí ji po dlažbě po celém domě :-)


Na fotce je i dobrota na kterou jsem nedávno narazila na blogu sweetpixel , který píše, fotí...
...vaří a peče Jana, tam člověk dostane hlad a chuť už jen při pohledu...
...recept na kuře s pomerančem a zázvorem najdete tady !
Řeřicha na svém místě , tak snad vzejde brzo, jsme nějak pozadu s přípravou velikonoc.
Doma se pomalu derou kvítky na svět, ale zatím to žádná exploze teda není, ani se jim nedivím v tomhle počasí......venku je sice slunečno, ale sníh ne a ne slézt! 

Ale zato jsem přes víkend pohnula s horou..
...prádla!

Tolik z naší líné neděle, zítra mi začíná poslední pracovní týden v mém zaměstnání a i když se na novou práci moc těším , ta naše parta, mi bude chybět!

Mějte krásný večer a zítra pravou!

Komentáře

Maru píše…
Milá Lucko, fotka s kočkou na okně je nádherná. Takhle se mi doma kocourek vyvaluje taky a sousedka odnaproti se vždy rozplývá, jak je dekorativní. Prostě není nad prima dekoraci v okně, že? :-)) No a kachna - jedna báseň, slintám jako bernardýn :-))
Mějte se krásně a vesel. Maru
Rheesa píše…
Tak teď si připadám pozadu s Velikonocema já :-D
iveta píše…
Ahoj Lucko,s velikonocema jsem taky pozadu,to nejste sama.Tím jak je venku sníh a mrazivo tak mě ani nepříjde,že maj přijít svátky jara :-(.Krásný večer Iveta
Reia Aria píše…
Luci to kuře vapadá úžasně! Taky mi pomalu nakvétají větcičky. Moc se mi líbí barva laku. A přestala jsem žehlit, úplně!!!:-D Měj se bájo, posílám pozdravy
Unknown píše…
Mnam,mam rada maso s ovocem,ale pritel nesnasi tu kombinaci slane sladke,takze,bohuzel....Na vetvicky furt myslim taky a pritom na nasi ooobr vrbe krasne rasi uz kocicky a ja ne a ne si ustipnout,mozna je me jich lito.Taky te obdivuji s lakovanim,to ja jsem rada,ze si nehty zapiluji a zatlacim kuzicku,jo a s zehlenim jsem v kontaktu asi jen prez tve fotecky,hi,hi...jeste ze mam susicku,vrele doporucuji,pekny podvecer LUCI.Krasne si to jarne ladis.
Vivi píše…
To je prostě úžasný, Luci!
Iri píše…
Já mám na to kuře taky chuť, jdu slintat k Janě:)
Kuře na pomerančích dělám taky moc ráda. A s přípravou Velikonoc jsem totálně pozadu, ještě jsem vlastně nezačala :-) A možná ani nic chystat nebudu, protože pojedeme na hory. Velikonoce moc neprožívám.

Populární příspěvky z tohoto blogu

poloostrov Hel Polsko

můj malý byznys v roce 2023

novinky...