Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...






Tý jo, to už bude rok? To to utíká. A vidím, že se vyřádíš jako vždy parádně!!
OdpovědětVymazatTo snad není možné, že maxovi už bude rok. :-) Teda, nakoupila jsi parádně. Potřebovala bych mít takový obchod poblíž:-) Užij si přípravy, Luci- na první oslavu se nezapomíná- teda spíš my než děti, že:-) Nás čeká osmá oslava už za měsíc... mějte se krásně ve mlýně
OdpovědětVymazatTereza
ourlifeontheseaside.blogspot.com
Naadherna farba, taka letno chlapcenska. Tie svetielka sa mi velmi pacia!
OdpovědětVymazatLucie, copak Vám ta barva nestačí v dekoracích? Barvit i jídla, zbytečná zátěž.
OdpovědětVymazatLuci,
OdpovědětVymazatto je nádhera! Přesně takhle krásně modrou miluju. A přesně takové světle modré mám doma na okně hyacinty - možná ještě inspirace pro tebe.
Ty cupcaky s modrým krémem vypadají exkluzivně :) Tak ať se oslava vydaří!
OdpovědětVymazatMoc velká krása, jsem zvědavá až uvidím připravené propriety "v akci" :) Můžu se zeptat odkud máte ta pruhovaná brčka?
OdpovědětVymazatP.S. mám váš blog moc ráda...
Lucka,na otazku som ti :) odpovedala nizsie :)...,Pripravy na oslavu vizeraju skvele...:) Aj mamina sa musi potesit,ked uz ma s tym robotu :) a deti si to zapamataju a budu spominat,trebars aj na modry krem :) Moje si spominaju aj na detaily,na ktore som ja zabudla a boli prave mnou vyrobene,specialne pre ich detsku dusicku :)..ale priznam sa ,ze radsej vyrabam spontanne a ked sa blizi nejaka oslava,alebo velka navsteva ,tak aspon v poslednom obdobi,mam z toho dost krizu....takze tvoj entuziazmus obdivujem..Dufam ze mozem tykat,prijemne pripravy :)
OdpovědětVymazatTo bude skvělá oslava :-)))))
OdpovědětVymazatNahodou dorticky v pastelkach byt musí a davam tip na baleni pouze modrobílých lentilek tusim.
OdpovědětVymazatLuci, ty písmena jsou super... koupila jsem tyhle stejné loni v Nanu Nana měli jen A a X. Tak jsem koupila áčka Annice, že bych ji je namalovala až budu řešit její pokoj. Moje děti jsou obě květnové, už se nám to taky blíží....
OdpovědětVymazatLucie, světle modro bílé party pomůcky mají momentálně taky v Kiku, včera jsem tam koupila v tomto ladění muffinové košíčky.
OdpovědětVymazatL.
ČAS LETÍ JAKO BLÁZNIVÝ... NEDÁVNO JSME PŘECI ČETLY JAK SE MAX NARODIL... TO NENÍ MOŽNÉ!!!!!!
OdpovědětVymazatMÁTE VŠE VŽDY TAK VYCHYTANÉ - KLOBOUK DOLŮŮŮŮŮ A POKLONA!!
JEN PRO MNOHÉ Z NÁS BY BYLO DOBRÉ UVÁDĚT- ODKUD MNOHÉ VĚCI MÁTE- AŤ NEMUSÍME POPTÁVAT:O))))
TY MODRÁ SVĚTÝLKA JSOU PROSTĚ ÚŽASNÁÁÁÁ
DĚKUJIME VŠECHNY ZA SPOUTU INSPIRACE.
PŘEJI KLIDNÝ ČTVRTEK- KRÁSNÝ DEN
DENISA
Lucko, nádhera. Náš Adam bude mít v dubnu 7, tak musím taky něco vymyslet. Určitě se pak inspiruji.
OdpovědětVymazatHezké dny, Katka
Modrá není až tak zdravá v jídle a už vůbec né pro děti.Dekorace nádherná.Marie
OdpovědětVymazatLucko,
OdpovědětVymazatkoukám, že dekorace máš opravdu vychytané, barva in, určitě se oslava vydaří a děti si jí užijí!
Letí to šíleněa počkej až se max rozchodí, to teprve bude mazec ;-)
Vždyť našemu Šímovi je už 16 měsíců :-o
Předběžně všechno Nejlepší malému velkému oslavenci a hlavně zdraví a bezpečné první krůčky k objevování velkého světa !
Tak to bude, Luci, moc prima oslava ;) Ta světýlka vypadají parádně a věřím, že Adamovým kamarádům by se střelnice moc líbila :D bára.kára blog
OdpovědětVymazatPozor na brilantní modř !!!!!!!
OdpovědětVymazatHow lovely! Great colors!
OdpovědětVymazatWishing you a wonderful Easter!
Love from
Anette Willemine