nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....




Ten je super cuteee! <3
OdpovědětVymazatfešák hafan! Annika měla úplně stejný easywalker i stejnou barvu... a pokud nebylo minus patnáct, tak v něm chrněla venku až do dvou let... jen ona nespavec, hoďku a konec...
OdpovědětVymazatKočárek je super, jsem s ním hodně spokojená, když jsme byli nedávno v NL a spali v hotelu, nevešla se tam postýlka a Max spokojeně prospal noci v kočárku. A přes den si Max dá někdy i 3h v kuse (snad mu to vydrží):-)
Vymazatten je krásný! :-) krásný víkend Luci!
OdpovědětVymazatTen je kraaasny! A ten sladky kukuč!
OdpovědětVymazatNo ten je nadhernyyyy. A tie zubky krasne *
OdpovědětVymazatAsi budete muset Luci pořídit většího psa:-))). Hlavně, aby jste už byli zdraví!Pa
OdpovědětVymazatVěrko asi zatím ne, je super, ale Adina by to nepřenesa přes srdce :-))). Díky.
VymazatTen je krásný a ty fotky s Maxem? To je paráda! Přeji poklidný víkend ;) bára.kára blog
OdpovědětVymazatZdravím,fešák....má pěkný výraz i zbarvení)))I Max vypadá už lépe)))Přeji krásný a podle předpovědi JARNÍ víkend.pa Šárka
OdpovědětVymazatTo je ale fešák, má moc pěkné barvy.
OdpovědětVymazatKrásný pejsek! Vypadá velmi inteligentně:-)
OdpovědětVymazatLuci,
OdpovědětVymazatmáte opravdu krásného pejska. A kluci jsou určitě sťastní, že mají nového kamaráda.
No ten je! Jak se umí fotogenicky narafičit:-D. Hezký víkend!
OdpovědětVymazatLuci, model to on zase je :-))).
VymazatJe úžasný,moc hezký kukuč ;-) A.
OdpovědětVymazatJeee ten je nadherny.
OdpovědětVymazathttp://www.style-and-smile15.blogspot.cz/
Nádherný pejsek !!!! Marki
OdpovědětVymazatVšem díky za pochvalu krasavce Arta, vyřídím paničce :-))).
OdpovědětVymazat