Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...




Ten je super cuteee! <3
OdpovědětVymazatfešák hafan! Annika měla úplně stejný easywalker i stejnou barvu... a pokud nebylo minus patnáct, tak v něm chrněla venku až do dvou let... jen ona nespavec, hoďku a konec...
OdpovědětVymazatKočárek je super, jsem s ním hodně spokojená, když jsme byli nedávno v NL a spali v hotelu, nevešla se tam postýlka a Max spokojeně prospal noci v kočárku. A přes den si Max dá někdy i 3h v kuse (snad mu to vydrží):-)
Vymazatten je krásný! :-) krásný víkend Luci!
OdpovědětVymazatTen je kraaasny! A ten sladky kukuč!
OdpovědětVymazatNo ten je nadhernyyyy. A tie zubky krasne *
OdpovědětVymazatAsi budete muset Luci pořídit většího psa:-))). Hlavně, aby jste už byli zdraví!Pa
OdpovědětVymazatVěrko asi zatím ne, je super, ale Adina by to nepřenesa přes srdce :-))). Díky.
VymazatTen je krásný a ty fotky s Maxem? To je paráda! Přeji poklidný víkend ;) bára.kára blog
OdpovědětVymazatZdravím,fešák....má pěkný výraz i zbarvení)))I Max vypadá už lépe)))Přeji krásný a podle předpovědi JARNÍ víkend.pa Šárka
OdpovědětVymazatTo je ale fešák, má moc pěkné barvy.
OdpovědětVymazatKrásný pejsek! Vypadá velmi inteligentně:-)
OdpovědětVymazatLuci,
OdpovědětVymazatmáte opravdu krásného pejska. A kluci jsou určitě sťastní, že mají nového kamaráda.
No ten je! Jak se umí fotogenicky narafičit:-D. Hezký víkend!
OdpovědětVymazatLuci, model to on zase je :-))).
VymazatJe úžasný,moc hezký kukuč ;-) A.
OdpovědětVymazatJeee ten je nadherny.
OdpovědětVymazathttp://www.style-and-smile15.blogspot.cz/
Nádherný pejsek !!!! Marki
OdpovědětVymazatVšem díky za pochvalu krasavce Arta, vyřídím paničce :-))).
OdpovědětVymazat