Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...




Lucinko krásně jste si užívali ! A babička je tedy úžasná.. na těch 75 let vůbec nevypadá.
OdpovědětVymazatŠťastnou cestu domů a klidnou dobrou noc.Anna.
Babička vypadá výborně...! Přejeme vše nejlepší :-)
OdpovědětVymazatdobrý večer Lucie, ta číslovka je fakt opravdová? to je teda pro nás hodně vysoko nastavená laťka :)) přeji celé rozvětvené rodině jen to nejlepší...A.l
OdpovědětVymazatBabičce to moc sluší. A ten západ slunce je nádhernej.
OdpovědětVymazatTedy vypadat takhle úžasně v 75 musí být snem každé ženy. Max je vyloženě milovník oslav. A západ slunce mě úplně dostal. Šťastnou cestu domů!
OdpovědětVymazatLuci, babička vypadá úžasně. Přeji všechno nejlepší. a návštěvu Holandska ti vždycky (samozřejmě v dobrém) závidím.
OdpovědětVymazatkrásný den Majka
To je nádhera a kolik že to je babičce let?Vypadá úžasně a všem to moc sluší.Marie
OdpovědětVymazatLucinko,zdravím,to si krásně užíváte a jakou radost jste babičce způsobili,to poznáte sama za mnoho let. Vypadá na svůj věk mooooc dobře,tak hodně zdraví ! Krásné fotky a těším se na další ! Pěkný den Zdena
OdpovědětVymazatKrásná dovolená a moc hezký fotky... Ta s kolem je skvělá! L.
OdpovědětVymazatFotka s bicyklom je super.
OdpovědětVymazatKaviareň u mačky
Luci, babi je štramanda!:-)
OdpovědětVymazatKrásný výlet přeji a těším se na další příspěvek z krásného Holandska.
Pa, Lucie.
Zdravím,babičce přeji hodně zdravíčka.....vypadá úžasně)))).Užijte se výlet a těším se na další fotečky.Pa, Šárka
OdpovědětVymazat75 jaar???????Maximálně pětapade, babi je kost!!!
OdpovědětVymazatKrásný jarní den Lucie!
P.