nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....




Lucinko krásně jste si užívali ! A babička je tedy úžasná.. na těch 75 let vůbec nevypadá.
OdpovědětVymazatŠťastnou cestu domů a klidnou dobrou noc.Anna.
Babička vypadá výborně...! Přejeme vše nejlepší :-)
OdpovědětVymazatdobrý večer Lucie, ta číslovka je fakt opravdová? to je teda pro nás hodně vysoko nastavená laťka :)) přeji celé rozvětvené rodině jen to nejlepší...A.l
OdpovědětVymazatBabičce to moc sluší. A ten západ slunce je nádhernej.
OdpovědětVymazatTedy vypadat takhle úžasně v 75 musí být snem každé ženy. Max je vyloženě milovník oslav. A západ slunce mě úplně dostal. Šťastnou cestu domů!
OdpovědětVymazatLuci, babička vypadá úžasně. Přeji všechno nejlepší. a návštěvu Holandska ti vždycky (samozřejmě v dobrém) závidím.
OdpovědětVymazatkrásný den Majka
To je nádhera a kolik že to je babičce let?Vypadá úžasně a všem to moc sluší.Marie
OdpovědětVymazatLucinko,zdravím,to si krásně užíváte a jakou radost jste babičce způsobili,to poznáte sama za mnoho let. Vypadá na svůj věk mooooc dobře,tak hodně zdraví ! Krásné fotky a těším se na další ! Pěkný den Zdena
OdpovědětVymazatKrásná dovolená a moc hezký fotky... Ta s kolem je skvělá! L.
OdpovědětVymazatFotka s bicyklom je super.
OdpovědětVymazatKaviareň u mačky
Luci, babi je štramanda!:-)
OdpovědětVymazatKrásný výlet přeji a těším se na další příspěvek z krásného Holandska.
Pa, Lucie.
Zdravím,babičce přeji hodně zdravíčka.....vypadá úžasně)))).Užijte se výlet a těším se na další fotečky.Pa, Šárka
OdpovědětVymazat75 jaar???????Maximálně pětapade, babi je kost!!!
OdpovědětVymazatKrásný jarní den Lucie!
P.