Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

nový byt...

...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....

Pozdrav z cest...

většinou dávám na blog průběžně:-).




Ale tentokrát to nešlo.


Přeji krásný nedělní večer!

Už od čtvrtka jsme v Holandsku...



...ale protože jsme přijeli na oslavu babiččiných narozenin a ta byla uspořádaná tajně a babička čte blog, nemohla jsem prozradit, že jsme tady:-))).


Oslava se vydařila a babička byla opravdu hodně překvapená :-)...


...Max si to užíval opravdu náležitě, putoval z ruky do ruky a vůbec mu to nevadilo...


...naopak, řádil celé odpoledne a vlastně ještě před půl hodinou to vypadalo, že 
spát se dnes nepůjde:-).


Taky jsem musela blejsknout  holky našich kluků :-))).





A když jsme se vraceli do hotelu, byl tak krásný západ slunce, že to nešlo nevyfotit :-)))



Řádíme, řádíme ... ale naštěstí už spíme :-).


Tolik jen rychlé shrnutí, proč jsem dlouho nic nenapsala a více fotek a povídání z cest bude příště!

Krásný večer a dobrou noc!

Komentáře

  1. Lucinko krásně jste si užívali ! A babička je tedy úžasná.. na těch 75 let vůbec nevypadá.
    Šťastnou cestu domů a klidnou dobrou noc.Anna.

    OdpovědětVymazat
  2. Babička vypadá výborně...! Přejeme vše nejlepší :-)

    OdpovědětVymazat
  3. dobrý večer Lucie, ta číslovka je fakt opravdová? to je teda pro nás hodně vysoko nastavená laťka :)) přeji celé rozvětvené rodině jen to nejlepší...A.l

    OdpovědětVymazat
  4. Babičce to moc sluší. A ten západ slunce je nádhernej.

    OdpovědětVymazat
  5. Tedy vypadat takhle úžasně v 75 musí být snem každé ženy. Max je vyloženě milovník oslav. A západ slunce mě úplně dostal. Šťastnou cestu domů!

    OdpovědětVymazat
  6. Luci, babička vypadá úžasně. Přeji všechno nejlepší. a návštěvu Holandska ti vždycky (samozřejmě v dobrém) závidím.
    krásný den Majka

    OdpovědětVymazat
  7. To je nádhera a kolik že to je babičce let?Vypadá úžasně a všem to moc sluší.Marie

    OdpovědětVymazat
  8. Lucinko,zdravím,to si krásně užíváte a jakou radost jste babičce způsobili,to poznáte sama za mnoho let. Vypadá na svůj věk mooooc dobře,tak hodně zdraví ! Krásné fotky a těším se na další ! Pěkný den Zdena

    OdpovědětVymazat
  9. Krásná dovolená a moc hezký fotky... Ta s kolem je skvělá! L.

    OdpovědětVymazat
  10. Luci, babi je štramanda!:-)
    Krásný výlet přeji a těším se na další příspěvek z krásného Holandska.
    Pa, Lucie.

    OdpovědětVymazat
  11. Zdravím,babičce přeji hodně zdravíčka.....vypadá úžasně)))).Užijte se výlet a těším se na další fotečky.Pa, Šárka

    OdpovědětVymazat
  12. 75 jaar???????Maximálně pětapade, babi je kost!!!
    Krásný jarní den Lucie!
    P.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie