Rychlé pozdravení...
...během náročných i krásných dnů! Krásné ráno přeji! Píšu tenhle článek ráno, a tak mám chuť vás pozdravit právě takhle, i když vím, že si k blogu možná sednete až v poledne nebo večer. Poslední dny jsou trochu hektické a náročné a snad se mi o nich brzy povede rozepsat víc. Děkuji, že jste mi napsaly komentáře k minulému příspěvku. Myslím, že je nás hodně, kdo se učí dovolit si věnovat čas sám sobě, aniž by se u toho zároveň cítil provinile. Nevím, jestli se mi povede poskládat slova tak, aby dávala trochu smysl, protože se toho teď děje opravdu hodně. Na jednu stranu cítím, jak se mi pomalu vrací energie a elán, ale na druhou stranu jsem po každém náročnějším dni mnohem unavenější a vyčerpanější. A přiznávám, že se mi to pořád těžko přijímá. V týdnu jsem byla na kontrole a potkala jsem se i se svojí onkoložkou. Následná léčba bude potřeba, to jsem tušila. Jen zatím nevím, jaká přesně. Ozařování už není možné, protože jsem ho podstoupila při první léčbě. Některé druhy chemoterapie i...





Zdravím vás,ráno bylo mrazivé, ale u vašich slov a fotek je hezky teplo.Úplně vám rozumím o strachu o své blízké a hlavně o děti, budeme se o ně bát celý život. I když pokaždé trošku jinak.Hezké a klidné dny.Svaťka
OdpovědětVymazatChapu, par minut a jak pomohou. Fotky moc pekne. Marcela
OdpovědětVymazatTo je taková nádhera! Miluju zimní fotky a tyhle se teda extra povedly :)
OdpovědětVymazatKrásné fotky, mateřské myšlenky...to je na celý život, co ???? Hodně pohody a málo strachu.....Hezký víkend.
OdpovědětVymazatJeden citát říká, že pokud se rozhodneš mít děti, bude tvé srdce už navždy chodit mimo tvé tělo...a u mě to teda platí stoprocentně ☺ přeju hodně sil Luci!
OdpovědětVymazatTo znám a ani nemusíme bydlet "na konci světa", to je asi normální... Krásné zimní fotky! hezký den přeji, Lucie! Svatava
OdpovědětVymazatKrása veliká! Fotky na mě hezky mrazivě dýchly. :))
OdpovědětVymazatPresne ...toho jsem se vzdy bala když jsem byla s dvojčaty sama...I když i na to se dá časem zvyknout.
OdpovědětVymazatLuci, nádherně mrazivé fotografie..krása..Přeji krásný víkend Inka
OdpovědětVymazatMně dodaly energii samotné fotky. Moc pěkné. Jemné. Přeju víc takových okamžiků.
OdpovědětVymazatM
Luci, to jsou překrásné fotky! Tvůj strach naprosto chápu, já to zažívám také, ale s rodiči :D bára.kára blog
OdpovědětVymazatZdravím,také nás několik let trápila laryngitida,naštěstí jsme to po prvních zkušenostech zvládali bez nemocnice,ale naše paní doktorka mi vždycky říkala,že kdyby něco máme volat rychlou,protože vlastní odvoz je pomalý a oni přijedou rychleji a navíc mohou zasáhnout na místě,moc vám přeji abyste žádnou pomoc nemuseli potřebovat,co nejvíce pohody,Jaroslava.
OdpovědětVymazatKrásný světlo! Já bych se strašně bála. To je hlavní důvod, proč nikdy nebudeme bydlet na samotě. Bohužel.
OdpovědětVymazatKrásné fotky! Přeju, ať jsou u vás všichni zdraví. Závidím přírodu hned u domu, nebojím se ani trochu :)
OdpovědětVymazatMoc pěkné fotky. Taky bych měla občas SAMA vyběhnout ven.
OdpovědětVymazatTak zimní krajina je tak nádherná :)
OdpovědětVymazatMoc pěkné fotografie :)