Stránky

26 ledna 2016

z oslavy...

...v army stylu :-).

Nejprve moc díky za všechny gratulace!


Přeji pěkné úterý.
A vítám jaro :-))).

Každý rok se s Adamem domlouvám na tom, na jaké téma oslavu uděláme.
Vojenskou tématiku jsem dlouho odmítala, stejně jako kupovat mu zbraně, hlavně ty, které jako zbraně vypadají.
Ale nakonec jsem povolila a tak byla oslava v maskáčích. 
Zbraně nekupujeme, kromě vodních pistolí a dětských pistolí nerf, které sice střílí, ale jen měkké pěnové náboje a děti si s nimi neublíží. 
Ale děti ti stejně něco najdou a střílí po sobě. Třeba jen nalezeným klackem:-).
Máme doma asi jen jednu pistoli, která trochu jako pistole vypadá, Adam ji dal na hraní Maxovi, ten si pěkně hrál a cucal hlaveň :-).
Děti byly stylem army nadšené:-).

Hodně věcí se dá koupit přes různé eshopy s party tématikou.
Trochu mě mrzí, že ani přes tyto obchody se mi nepovedlo objednat vše na jednom místě, girlandy v podobě praporků neměli vůbec, ani  jen tak maskáčovou látku jsem nesehnala, pokud bych tedy nešla do profi obchodu a nekoupila látku ze které se dají ušít třeba i stany:-))).

Ale poradili jsme si.
Objednala jsem tři párty ubrusy a jednoduše jeden jsem na girlandy použila celý a z jednoho jen konec , na prvním obrázku je vidět i ustřižený ubrus  a nahoře i praporky z něj. 

Balónky jsme taky nafoukli jen v "maskáčových " barvách, ale občerstvení bylo pěkně barevné....


...a do přípravy se zapojili kamarádi i babička z Holandska, která přijela speciálně na Adamovu oslavu.

Během týdne se doma zase prostřídala rýma jako trám na všech dětech a tak jsme měli jednu probdělou noc. To jsem doufala, že to nebudu muset rušit, protože pozvané děti byly na oslavu už natěšené .
I když jsme plánovali, že vše na nedělní oslavu připravíme v sobotu odpoledne a večer, tak v sobotu se sedělo, popíjelo se vínko a povídalo dlouho do noci.
Naštěstí díky tomu že nás bylo hodně jsme všechno zvládli v neděli dopoledne.

Už jsem tu kdysi psala, že naši kamarádi Pepino a Lukáš se kdysi živili tím, že dělali v domácnostech občerstvení na party, většinou na grilování.
Ale jdou jim i zimní varianty, navíc se postarali o uvítání hostů a o obsluhu. 

Hosté byli nadšení a tak teď trochu reklamy:

Party kuchaři Pepino&Lucas!
Pokud by jste měli zájem můžu vám je doporučit! 
Udělají občerstvení podle vašeho přání, obslouží, postarají se o zábavu a i kuchyň po sobě uklidí.
Klidně se ozvěte mně a nebo přímo Pepínovi na blogu spicesinlove .


A bavili jsme se výborně......a když děláme tyhle oslavy, tak jsou zvané nejen děti, ale i dospělí, protože s některými se opravdu vidíme jen párkrát do roka , právě na oslavách dětí, museli jsme zajistit i nějakou organizovanou zábavu pro děti, abychom si popovídali.


Kromě gratulace oslavenci, děti malovaly, někdo maluje rád a dlouho a někdo je schopen něco namalovat propiskou za 2 sekundy, tak aby jim to zabralo nějaký čas tak jim buď zvolím téma, nebo počet barev a nebo zadám úkol ať malují co chtějí ale na obrázku musí být třeba kytka, pes a motorka. 
A hned je chvíli klid.

Taky se nám osvědčilo stavění z lega s podmínkou,  třeba že postavená věc musí mít tři barvy, nejmladší chlapeček, který už si s legem může hrát na to vyzrál a postavil ze tří kostek komín, ale zase to měl hotové skoro poslední...
...takže opět chvíle klidu.

Pak jsou ještě oblíbené hry kdy si děti vyberou lístek a předvádí zvíře nebo někoho nebo něco jen pomocí pantomimi a někdy povolíme u zvířat zvuky.
To je dost hlučná zábava a té se rádi účastní i dospělí :-).

Samozřejmě za každou soutěž je odměna, ze zkušenosti vím, že nejlepší je dávat odměnu všem bez ohledu na umístění a hlavně stejnou věc, je to rychlé a všechny děti jsou spokojené a nikdo není zklamaný.

Dort pekla babička česká a Max se do něj pustil dřív než se Adam rozkoukal..


...a úplnou náhodou se nám povedlo asi koupit nějaké nesfouknutelné svíčky a tak z 9 jich šlo sfouknout jen 6 a 3  zase po chvíli vzplály:-))).......to bavilo ohromě Maxe :-).

Po víkendu, jsme měli opět pocit jako bychom se vrátili z dovolené,
pokud jsme tedy zavřeli oči nad nepořádkem kolem.


Ale dnes je úterý a kromě praporků v okně a pár balonků u stropu už to doma zase vypadá jako doma... 
...až do nějaké další akce :-).

Mějte se moc prima !10 komentářů:

 1. krasny clanok..citam s usmevom na tvari..:) a kedze moja dcera ma uz skoro 19, dakujem aj za nahliadnutie do inej vekovej kategorie deti..

  OdpovědětVymazat
 2. Je to moc krásná oslava, děti vypadají šťastně!

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkná oslava,děti budou mít na co vzpomínat. Koloběžku dostal Adam krásnou,v dětství jsem také měla koloběžku,ovšem obyčejnou a hrozně ráda na ní jezdila. Dodatečně gratuluji Adamovi k narozeninám,všechno nej a hlavně štěstí,zdraví,rodiče má nejlepší na světě ! Ahoj Zdena

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné provedení jako vždy. Jste krásná rodina a oslava musela být super. Dodatečně Adamovi vše nejlepší:-)))

  OdpovědětVymazat
 5. Moc krásná oslava to musela být. Opravdu originální výzdoba.

  OdpovědětVymazat
 6. Zdravím tuto milou rodinku,kluky,malinkatou Aničku a neskonale krásnou,vtipnou,zručnou mámu,terá má deset páru rukou,jak vše zvládá.Alibabka

  OdpovědětVymazat
 7. A já už jsem dříve z fotek zjistila, že Váš kamarád Lukáš taky dříve býval sbormistrem. :-) Pozdravuju a jsem ráda, že se mu daří i na poli kuchařském!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svět je malý, už jste druhá, kdo se skrz blog ozval a pozdravuje Lukáše:-). Vyřídím a kuchařina je koníček, věnuje se výuce hudby :-).

   Vymazat
 8. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší pravděpodobnost ziskovosti

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat