nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....




Neuvěřitelně rychle ty děti rostou :-)
OdpovědětVymazatLežení vypadá luxusně, ale pavouk v posteli by byl má smrt.
Stačí, když občas nějakej přeběhne po podlaze...
No tak to "ležení" nemá chybu!!! Vůbec nic to neubralo originálnosti galerie a prostor je i nadále skutečně velmi vzdušný a příjemný. Opravdu super nápad. Holt, někdy je i z nouze ctnost, jak říkaly naše babičky :-)
OdpovědětVymazatTak si to, milá rodinko, pěkně ve zdraví a v pohodě užívejte a nezapomeňte na nás - lačné čtenářky, protože už netrpělivě čekám na další půvabné fotečky.Srdečně zdraví Lu z Moravy
Luci, krasne. Jemne bubnujici dest na okna musí byt super kulisa. M.
OdpovědětVymazatLezeni ala letiste je velmi praktucke..obvzlast s detmi ;). Moc krasne to mas :)
OdpovědětVymazatDobrý den,
OdpovědětVymazatmůžu se zeptat, odkud máte tu bílou komodu, která je na 3. fotce? :-)
Děkuju.
nepoznáte ikeuuu ???????????????
VymazatNe všichni tam musí jako ovce chodit nakupovat ;-)
VymazatProšla jsem celu IKEU, ale tenhle typ tam není. Škoda, tak by se mi hodila.
VymazatMyslím, že je to tenhle kousek , šuplíky a nebo koše a krabice a dvířka se dají dokoupit podle vaší potřeby.http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S99017186/
VymazatWOW! Mají to tam nastojato a mě to nedošlo :-( Děkuji nastokrát. LP
VymazatLuci nááádhera! Já měla letos pavouka i v bábovce, ano taky je nemusím ;-) A teď ještě víc...
OdpovědětVymazatUžívej si, děti tak rychle rostou ♥
Lenka
O spaní už vím z IG, kde jsem psala že máme podobné. A pokud mohu doporučit, existují i rušičky na komáry na elektrické bázi bez chemie. My jsme ji pořídili, protože jsem citlivá a z těch co uvolňují chemii mě bolela hlava. Prodávají je v "baby" obchodech.
OdpovědětVymazatparádní pelíšek, krásné podkroví, fotky jak z katalogu!
OdpovědětVymazathttp://stavimesidum.blogspot.cz
Nevím, co na tom ještě vylepšovat, je to nádhera! Noční stolek udělaný z podsedáků je pěkný nápad a líbí se mi ta vzdušnost celé místnosti, co vlastně ani nevypadá jako místnost. Krásné fotky, krásný pelech :)
OdpovědětVymazat