je tady...

...jaro , hurá!!!

Přeji pěkné úterý!

Už od víkendu jásáme, konečně se ukazuje sluníčko a hřeje!Z první jarní procházky jsem si donesla kočičky, pro které mi Adam víc než ochotně vylezl na strom.

Byla tu kamarádka s dětmi na kolech, tak jsme je cestou domů vyprovodili a Max se hrozně zajímal o rozdíly mezi jeho odstrkovadlem a koly ostatních.
Samozřejmě jako první mu chybí šlapky a hned potom zvonek :-))).
Takže celou cestu jsem poslouchala větu:
"Makik nemá todle ?"

A tvářil se u toho tak roztomile, k sežrání:-).

I když než vyrazíme ven musíme si chvíli počkat, protože teď ráno, máme tady v údolí ještě docela slušnou námrazu.Ale hned jak se udělá pěkně čerpáme ze slunce co se dá.Jen tedy nevím jak to vyřešíme s těma šlapkama :-).
Protože kromě Maxova umu jezdit na kole, musím zohlednit i fakt, že jeho dopravní prostředek končí taky nejednou u mě na kočárku a tady je kolo bez šlapek a jiných vymožeností velkou výhodou:-))).

Mějte prima první, opravdu jarní dny!


Komentáře

lucie píše…
dcera má zítra 3 roky a o šlapkách poslouchám už od loňského léta, kdykoliv projel někdo na kole. takže 'opravdové' kolo dostala už v únoru k svátku. navrhla jsem jí, že když to nepůjde, může ještě někdy na odrážedle: 'ani náhodou'.
Přestože jsou rána ještě hodně čerstvá, jaro už nám dokazuje, co umí :) Také do sebe nasávám první jarní sluneční paprsky. Přeji krásné dny :)
Danka píše…
Dva roky jsme poslouchali, že nemá šlapadla - letos už se dočkal. Hezké dny tam k vám D.
Anonymní píše…
Používáme i odrážedlo i kolo - od 3,5 let. Někdy prostě preferuje odrážedlo. Na kole je to ještě riskantní, např. delší trasa, nebo jak psala Lucie, nutnost naložit na kočár.
Jujinka píše…
U nás zatím začíná jízda jen na odrážedle :-) Jaro se tu také krásně ozývá, tak si to venku pěkně užíváme :-)
Anonymní píše…
Krásne je dnes, krásni ste!
Milky píše…
Hezký den, možná by na chvilku stačilo koupit mu zvonek, pak třeba dopředu košík na maličkosti....ten určitě nikdo jiný než Maxík mít nebude. Náš vnouček se na odrážedle naučil krásně držet rovnováhu a doufám, až na podzim dostane kolo, tak že nebude muset mít nějaká přídavná kolečka...Hodně sil na kupu dětiček..a hezké jaro všem....
Dáša F. píše…
Také od víkendu jásám. Sluníčko mi dodává tolik potřebnou energii, kterou hned nechám na zahrádce. :O) Večer jsem pak hotová, ale šťastná. Vždyť na toto období všichni tak čekáme.
Krásné úterý.
Lucie Living píše…
Díky všem,vidím , že s odstrkovadlem a kolem je to všude stejné .Asi to zatím vyřešíme zvonkem a uvidíme jestli to Max skousne:-). Krásné dny!