nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....








Surove, ale krasne. M.
OdpovědětVymazatAch, rozumím. My zrovna řešíme dilema... koupili jsme starý byt ve stoleté vile. Jsou v něm původní kastlová okna... zamilovali jsme se do nich už při první prohlídce, ale jsou v šíleném stavu, takže musíme rozlousknout, jestli je zkusit zachránit (dle odborníka nějakou zimu ještě vydrží, snad, ale je na nich dost práce... :D )... nebo pořídit nová... milujeme dřevo, jenže ta cena... aůů ... a plasťáky jsou dostupnější, jenže plast, no... asi by celý byt ztratil to kouzlo. Konec mého výlevu :D
OdpovědětVymazatFotky jsou nádherné, hned bych se tam stěhovala:-)
bydlíme ve starém kamenném domě a je to nekonečná práce a co peněz to spolkne
OdpovědětVymazatAle ma dusi....plast -:).Mejte se sedmikrasne.Vsichni.
VymazatTo já vaší touze rozumím <3
OdpovědětVymazatDům je krásný, to by se mi líbilo, ale je to přece jen severněji než jme my. Zimní mrazy a polární noci by mi určitě daly hodně zabrat a možná po dvou, třech zimách bych chtěla zpátky k nám. Zdraví Iwka
OdpovědětVymazatZa dobu, co bydlíme v devadesátiletém domě, jsem se stala milovnicí starých domů. Jelikož ten dům je podstatnou součástí našeho života, tak tu práci na jeho zvelebování beru také jako nedílnou součást života. Je to někdy dřina a je to asi proces na celý život, ale ta radost, když se další část vyloupne ... Občas se zasním, že bude hotovo a budeme se už jen kochat, ale to asi u žádného domu "nehrozí" a bavilo by nás to vůbec?:) J.
OdpovědětVymazatÚplně chápu ...
OdpovědětVymazatÚžasné, čisté, pokojné....
OdpovědětVymazatJá to taky úplně chápu, je to krásné. Romantické, dobrodružné a tak nějak spojené s přírodou. Dříve se žilo právě takhle a všichni byli spokojení. Já bych si takové bydlení taky přála:)
OdpovědětVymazatMoje krevní skupina.Úžasný.
OdpovědětVymazatLucko, to je paráda a vůbec se ti nedivím... pro tebe jako dělané.
OdpovědětVymazatměj se fajn Věrka
Dobrý den, Vaše bydlení je úžasné, inspirující, hřejivé, přátelské, rodinné, pohodové, uzdravující, dobíjející...............A máte další spřízněnou duši, v domě "na rozpadnutí" bych bydlela hned. Zdraví Dáša
OdpovědětVymazat