Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

nový byt...

...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....

Holandsko den čtyři - lážoplážo

Přeji pěkný večer!

Já bych měla jít spát, protože ráno musím brzo vstát, zabalit všechny a všechno, dát trochu do pořádku dům a hurá domů.
Ale zkuste jít spát , když venku svítí slunce jako o život :-).
Tak místo spaní zahltím blog fotkami z pláže.
Pokud vás plážové fotky nudí, přeskočte:-).
Ale já osobně mám trochu plážový absťák, tak jsem si to tentokrát užívala co to šlo a to i přesto, že jsem stále brala antibiotika, takže jsem se "opravdu snažila" být co nejvíc ve stínu:-).



Sobota byla lážoplážo.



Původně jsme měli v plánu navštívit i všechny dostupné instantní bratry našich dětí, ale ze 4 měl čas jeden:-).


I když prťata měla z velkýho bráchy ze začátku zase respekt, brzy je to přešlo a byly nadšení,
 když je brácha zvedal za nohu do vzduchu :-))).

Toho jsme tedy ráno vyzvedli a jelo se k moři.
Přesněji na pláž do městečka Egmond aan Zee.
To je místo, kde strávil dětství můj muž, jezdili tam žít na pláži 4 měsíce v roce .
Nedivím se, mě se tam líbilo moc!

Fotek mám asi milion, tak "pár" si jich dám i sem na blog.
Ze začátku jsem mohla fotit, protože děti měli plavky, teda Anna ne, chudinka ve svých dvou a půl letech vlastně nemá žádné seriozní plavky :-))).




Ale věřte mi , že jí je to jedno.
Byla první kdo sundal prdečky a užívala si to, co my už nemůžeme:-).
Nebo alespoň ne na veřejné pláži.







A protože vlny byly docela veliké, držela se Andulka v dostatečné vzdálenosti :-).

To Max si vlnění užíval naplno.






Tady je v dálce vidět skupinka lidí, jak si užívají lámající se vlnu (no Max si ji evidentně vpředu taky užívá :-)), tak tam vzadu byl většinu času Adam:-).





Dokonce jsme vyřešili i polední spánek.



Pod půjčovnou slunečníků a boudiček bylo super klima na spaní.
Jen jsme pak museli Aničku trochu opucovat , písek nám jí mírně zafoukal :-).



Ale díky větru, nám nebylo horko, přestože teplota byla na holandské poměry dost vysoká.



Na pláži se neustále makalo a hledalo, naštěstí se nechaly děti přemluvit, že dva kýble škeblí, krabů a jiných potvor domů nepovezeme:-).





Tady se dětem moc zalíbila plachetnice, než jsem k nim doběhla seděly v ní :-))).


Andulka se na slanou vodu nejprve tvářila všelijak, ale myslím, že jí nakonec zachutnala. Společně s Maxem jí docela dost vypily. 
Takový velký odliv už dlouho nebyl :-))).

Tak tolik plážový spam, ještě nějaký bude, ale příště to bude pro změnu zase o bydlení.

Mějte se krásně a já jdu zkusit usnout.



Komentáře

  1. Nádhera, krásně jste si to užili! Tak jen tak dále! Těším se na další fotky i povídání. Petra

    OdpovědětVymazat
  2. No prima plážáci -užívali si co se dalo,tak to má být.

    OdpovědětVymazat
  3. Krasné fotky z pláže a nejlepší je ten polední šlofík. :-)

    OdpovědětVymazat
  4. Krasne,klidne....lepsi nez antidepresiva.Mejte se sedmikrasne.JP

    OdpovědětVymazat
  5. To je sladký, jak tam spí :-)

    OdpovědětVymazat
  6. To je sladký, jak tam spí :-)

    OdpovědětVymazat
  7. Super fotky! Tam bych se někdy mooc ráda podívala.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie