Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...










Luci, nadhera, vsechno, ale jak jinak, tady jsou ty oslavy vzdy do puntiku promyslene. M.
OdpovědětVymazatDokonalé a perfektně sladěné.To prkénko nebo spíš prkno:) na stole s těmi dobrotami vypadá velice lákavě a dort je nádherný.Krásná oslava.Tak hlavně ať má ta vaše holka v životě hodně toho štěstí,co si přála:)
OdpovědětVymazatI.N.
Lucko,malá je kouzelná a Vám děsně sluší takto upravené vlasy :)To noste!! :).
OdpovědětVymazatKatka z Km
Luci Vaše oslava podle fotek,nádherná,asi tu Vaši lesní někdy napodobím,pro mě je tahle lesní nejkrásnější,musím sehnat ty stromkové svíčky,Aničce jak to sluší,dae
OdpovědětVymazatTo je nádhera, dort i výzdoba. Muselo dát práci to všechno vymyslet a zorganizovat. Tak přeji Andulce všechno nejlepší a hlavně tedy hodně štěstí :)
OdpovědětVymazatNádherně připravena oslava. Malé oslavenkyni všechno nejlepší a vám taky :o)
OdpovědětVymazat"ocucala zvířátkům nožičky" - to mě dostalo do kolen. je sladká ta vaše holčička! zdraví ema
OdpovědětVymazatLuci, nádhera. Moc se mi to líbí. Dodatečně Aničce všechno nejlepší! :-)
OdpovědětVymazatNádherná oslava! Vše tak perfektní !!!Dodatečně přeji Andulce hodně štěstí !
OdpovědětVymazatHanka
Lucko, úžasné jako vždy :)
OdpovědětVymazatJe to všechno moc krásně naaranžováno a ty visačky na dárky jsou parádní :) Lucie
OdpovědětVymazatTo je nádhera. A moc se mi líbí, že zapojujete děti do činností v kuchyni, takže si Andulka mohla nakrojit dort. Mějte se krásně :)
OdpovědětVymazatThis blog is so interesting and impressive
OdpovědětVymazatUseful and informative post you have shared with us . Liked and appreciated this good post . Thank guy . Image Retouching | Image Masking Service | Image Cropping
OdpovědětVymazatHello, I want to have one of these piercing models, but I am unsure. Can you look at it?
OdpovědětVymazatWalmart Ear Piercing
Keloid Ear Piercing
Conch Piercing
Tragus Piercing
Ring Piercing
Tragus Piercing & Piercing