Chaos v obraze může být krásný...
...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit. A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...
Lucie, tak mnoho zdavíčka a štěstíčka pro tu tvoji holčičku. Strašně to uteklo, viď?
OdpovědětVymazatUtíká to! Přeji Andulce všechno nejlepší.
OdpovědětVymazatKrásný víkend!
Hanka z Podkrkonoší
Veru Luci uteká to ako veľká voda. Teraz si pamätám, keď som začala chodíť na blogy a Adamko bol malý. A už sú traja a krásni. Prajem Andulke všetko najlepšie. Andrea
OdpovědětVymazatVŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ ANDULCE !!! Je z ní malá a šikovná slečna ! Šá
OdpovědětVymazatAničce všechno nejlepší,krásná holčinka...letí to hodně rychle,čtu Vás od začátku ,psala jste o maličkém pětiletém Adíkovi,,a už je i Maxík a Anička,užívejte si rodinko...dae
OdpovědětVymazatNa detech clovek nejvice vidi, jak zivot utika. Nedavno jste psala, ze bude prirustek do rodiny a hle, male slecne uz jsou tri roky. Tak preji nejen Andulce, ale i Vam, Lucie, at je ta dalsi cast zivota stale takto slunickova, jak tyto tri predesle roky. Dana
OdpovědětVymazatJeště jednou přeji Andulce,štěstí,zdraví a pohodovou rodinu.Mějte se krásně.Těším se na reportáž.JP
OdpovědětVymazatPřejeme všechno nejlepší :-) syn oslaví tři za 2 týdny :-)
OdpovědětVymazatJá mám taky narozeniny 2.listopadu. A vždy to bylo fajn, pamatuju si nejdřív celou rodinu v černém jak jsme šli na hřbitov zapálit svíčky a pak byly svíčky na dortu :)
OdpovědětVymazatMilá Luci, máš pravdu, obrovské štěstí. A já zrovna tak obrovské štěstí, lásku a zdraví přeji malé Andulce. Je úžasná. Věrka
OdpovědětVymazatLucko, tak oni to už jsou tři roky? Pamatuji si, když jsi oznámila, že čekáte další miminko. A dnes už je to malá, báječná slečna. Tak vše nejlepší. :o) D.
OdpovědětVymazatTak taky přeju Andulce hodně štěstí, zdraví a pohody. Přesně tak, jak píšete. Já jsem dostala za úkol koupit dnešní deník Rovnost. Jsou tam každý týden fotky nově narozených dětí ve městě :-) Nám se v neděli narodil vnouček :-) Hledala jsem ve stojanu noviny. Vzala jsem s nedůvěrou do ruky jeden výtisk, kde hned na úvodu je velký titulek přes celou stranu "Vzpomínka na mrtvé". A opravdu jsou tam uvnitř novin fota nově narozených dětí. Paradox. Ale to je život. A úmrtí i narození k němu prostě patří...
OdpovědětVymazat