Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Vsechno nejlepsi, Luci! 🌺🌺🌺
OdpovědětVymazatBude lip, je to prechodne, venku je nadherne, deti jsou skvele, dum uzasny, zahrada bozska, postava lepsi nez kdejaka tricitka... Mam pokracovat? :-)) Uz je lip? :-)))
Luci děkuji, už je líp:-).
VymazatVše nejlepší,štěstí,zdraví a pohodu.Bude lépe...vše máte💟.Hezké dny.JP
OdpovědětVymazatJiřinko děkuji, ano mám vše , vím...ale přesto se ta blbá nálada občas vetře. Dokence i znám důvody je jich několik a chce to jen na tom zamakat :-).
VymazatVšechno nejlepšíííí !!! Hlavně hodně zdraví a veselou mysl, jste šikulka ! Šá
OdpovědětVymazatMoc děkuji:-).
VymazatLucko, vše nejlepší k narozeninám a ať je brzy lépe. Vše se stíhat nedá, to se musíme naučit a také občas vypnout. To v dnešní uspěchané době jde také špatně. Tak občas vypni, je to fakt třeba. :o)
OdpovědětVymazatPřeji prima dny. D.
Moc děkuji Dášo, jojo občas si člověk nabere víc než unese , ale na obzoru mám vyřešení hned několika starostí, tak zas nabírám optimismus:-).
Vymazati z Jizerek narozeninové přání letí - štěstí zdraví lásku a pohodu vinšuji. Olina
OdpovědětVymazatOlino moc děkuji za přání!
VymazatMilá Medardko, dodatečně všechno nejlepší! A v sobotu jsem na tebe aspoň vzpomenula ;-)Pivoňky mi ve středu očesala bouřka...
OdpovědětVymazatEva
Evo děkuji za přání a za vzpomenutí, to potěší:-). Krásné dny.
VymazatLuci přeju Ti krásné narozeniny a především lásku, zdraví a chutˇdo života! Všimla jsem si v poslední době, že máš nějaký útlum jak tady, tak na IG a musím říct, že mi příspěvky od Vás z údolí moc chybí. :-) Ale chápu a respektuji, že není vždy posvícení a chuť sdílet. Když toho má člověk a nestíhá, tak je život dost ve spěchu a není moc energie na další věci. Znám to... Přeji Ti, ať se Ti ty velké věci podaří dotáhnout do cíle a užíváš si více klidu, taky zahrady a především krásného počasí ♥
OdpovědětVymazatBarboro moc děkuji , za přání , za milá slova a za návštěvy. Snad se blýská na lepší časy:-).
Vymazatvšechno nejlepší.Sv.
OdpovědětVymazatMoc děkuji.
VymazatLuci, všechno NEJ! držím palce ať blbou náladu vystřídá lepší období... možná momentálně potřebuješ zrovna tyhle nálady, všechno má svůj význam... zase bude dobře, tohle si říkám, když mi není úplně nej... pa i.
OdpovědětVymazatMoc děkuji Inko, určitě je to tak , některé důvody i znám jen je řeším a štve mě že je neřeším...ale teď jsem se do toho pustila a hned je trochu líp:-). Krásný dny!
VymazatDodatečně přeji všechno nejlepší a dobrou náladu :o)
OdpovědětVymazatPivoňky také miluji, letos zatím ještě nevykvetly, ale loni jsem je touhle dobou měla ve své svatební kytici...