Stránky

10 srpna 2011

výlet na Konopiště

Moc všem děkuji za komentáře , to člověka hned potěší:-). Počasí se nám už zase zkazilo a já mám pocit že už bude podzim!?

Alespoň , že včera bylo počasí celkem fajn...akorát tak na výlet...a tak jsme pobrali celou rodinku a vyrazili na Konopiště...

..kluci si to užívali a musím je pochválit, že se hezky starali o Adíka...ten byl samozřejmě nadšený.Když jsme se dostali až k zámku , tak jsme marně hledali ve výběhu medvědy a ani jsme se nedostali dovnitř...celý den měli obsazený...o to víc se hoši věnovali obchodu s suvenýry, který střežili dva malí rytíři, ti samozřejmě zaujali nejvíc Adíka.

...suvenýry si chlapci nakoupili dle svého gusta..a tak máme dva téměř profesionální praky a dva dřevěné meče...a tak se celou cestu zpět bojovalo..


...a bojovalo se i doma a taky soutěžilo kdo první trefí modrý plastový sud...už jsem začínala mít obavu , že budeme muset nechat dovézt další várku bílého štěrku :-)...ale maminka s tatínkem měli možnost relaxovat ... jen jsme museli pohlídat pravidla "střelby z praku" nechtěli jsme přijít o okna a ani aby někdo přišel k úrazu.

Uhlídali jsme to, během hry nebyl nikdo zraněn..až večer jsme jeli na pohotovost...když si náš nejstarší málem uřízl palec, když šel připravovat meloun :-(

P.S. palec zůstal...a Ivo si užívá , že je mrůdek :-)

Přeji příjemné středeční odpoledne...navzdory počasí !!!1 komentář:

  1. Vad orättvist! Ni har ett såååå fint sommar väder ser jag. Och här är det bara regn ...... Vilken underbar utflykt med stora familjen. Njut av ledigheten!

    kram CC

    OdpovědětVymazat