Stránky

12 srpna 2013

práce, práce, práce a ...

...table setting by Adam :-)

Krásný večer blogerky!Dnes se u nás zase pracuje, pracuje a pracuje...
...já už mám téměř přebráno šatstvo...
...a kluci skoro hotovou střechu na domečku...
...Adam se postaral o květiny do kuchyně...

...a když už byl v dobrém rozmaru ...

...tak taky prostřel stůl...


...má tedy svůj styl...


...ale dnes mi to celkem bodlo...

...ještě pár kousků a budeme moci zase spát v posteli...
...která byla celý den zarovnaná mým ošacením:-)))

Napadá mě , co děláte s oblečením, které už nenosíte, ale nosit by se ještě dalo ?

Mějte pohodový večer!

31 komentářů:

 1. Adámek je šikulka:) Co dělám ze starším oblečením? Buď v něm chodím po zahradě, nebo ho dám příbuzným ( mamce nebo babi) Prima léto L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucie díky, no oblečení v hromádkách "na zahradu" a "do lesa" narůstá do závratných výšin...ty jsem musela taky přetřídit...příbuzní jsou buď vyšší nebo širší...ale už jsem našla jednu sousedku v mé velikosti :-))) Krásné dny!

   Vymazat
 2. Staré oblečení na charitu :-). Ale nejdřív putuje k mamce na chalupu, ta to tam přebere, co je ještě pěkné dá švagrové a na charitu jde až ten zbytek. Já jsem vetešnice a je mi líto cokoli vyhodit, ale když to nevidím... Jo a extra kousky po naší slečně dávám rovnou kamarádce. Ale lepším se, už se s tím tolik nemažu a něco házím do darovací tašky hned já :-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na charitu taky něco půjde! já schovávám, schovávám, schovávám....a pak to lítá...ale do popelnice se i s tím taky nechce. Krásné dny!

   Vymazat
 3. Prvně si oblečení přeberou příbuzní a zbytek jde na charitu. V nejhorším případě na hadry :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jednoznačně putuje do charitních kontejnerů. Zítra je jdu zrovna nakrmit:-D A kdyby Adámkovi zbyl čas, potřebovala bych takového šikovného pomocníka na sobotní oslavy:-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už našla sousedku v mé velikodti , pak asi využiji tip od Lucie níže a pak nakrkmím i ty charitativní, ale trochu i ty obyčejné konterjnery :-))) krásné dny!

   Vymazat
 5. Nejdříve neteřím, pak charita. Teď tady mám velkou krabici a tu budu posílat jedné konkrétní rodině.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Olive díky za tip, přeji krásné dny!

   Vymazat
 6. Toto oblečení zásadně prodávám! Super je votocvohoz.cznebo mimibazar.cz, prodávám tam oblečení svoje, po dětech, boty, kabelky a vše co už nepotřebuji, aleje to stále pěkné.

  OdpovědětVymazat
 7. Luci, máš to ale hodného synka ... krásně se o stůl postaral. A co se týče ošacení ... nedávno, když jsme stěhovali ložnici do jiné místnosti byla ta správná doba na probírku - vše putovalo na charitu.
  Krásný nový týden ... Věra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věro díky! Už mám s těma hadrama taky plán:-))) krásné dny!

   Vymazat
 8. U mě je velké překladiště oblečení, posílám potřebným chudým rodinám, týraným ženám a tak. Už znám velikosti, které kdo potřebuje. Kdybyste chtěla někomu poslat balík, Lucie, vím o jedné ženě, které by to bodlo a má vaši velikost. Ale to jen kdybyste fakt nevěděla, kam s tím. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucie, díky....to je super nápad. Měřím 165cm a velikost mám 36 něco 38 nebo S, něco M. Většina rodiny a kamarádek jsou větší nebo širší a moje vyřazené kousky jsou občas i menší než moje současná velikost, něco zase o kousek větší a tak bych byla ráda kdyby to někomu ještě udělalo radost. Díky!

   Vymazat
 9. Lucko, jak já se těším až budu moct zase tak krásně prostírat. S malým rarachem co všechno někam přesouvá by to byla zbytečná práce :-)
  Oblečení putuje k sousedovým holkám a zbytek na hadry do garáže :-)
  měj se pěkně Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věrko, nám děsně vyhovovala sedačka z Ikey s vlastním stolkem aby Adík na nic krom své misky nedosáhl...jinak by taky nic nebylo ušetřeno :-))) Na hadry nic u nás nejde...já ty hadry z oblečení moc nemusím a můj muž už vůbec ne:-))) Krásné dny!

   Vymazat
 10. Ahoj Lucie,
  jsem nostalgik a oblečení nerada vyhazuju. Moc ráda ho posílám dál. Hrůzy samosebou letěj do popelnice.
  Mám špatnej pocit když vyhazuju něco, co jsem moc nenosila a vím, že jsem utratila peníze a nebyla ta věc moc nošená.Taky mám ráda když mám ve skříni jen věci který opravdu nosím. Nesnáším binec ve skříni!!!!!Vím, že bych potřebovala asi tak desetkrát míň oblečení,než mám.....děsnej zlozvyk ty hadry!
  Adam je šikula:)
  Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavlo díky, no jo když ta radost z nového kousku....bez toho to taky nejde:-))) Krásné dny!

   Vymazat
 11. ...nepotřebné oblečení buď prodám nebo daruji. Bavlněná trička na hadru do garáže. Hlavně ale pryč z domu. Kdysi jsem četla, že když má člověk depresi, měl by se zbavit něčeho ze svého šatníku. Vážně to funguje. Člověku je lehčeji a má prostor pro cosi nového... Krásný odlehčený den...Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věrko...myslím, že uklidit si šatník mi zvedne i tak už dobrou náladu...jo a hned jak jsem si to pěkně srovnala a rozhlédla se , napadlo mě , že si budu muset pořídit ....spostu věcí :-))) Přeji krásné dny!

   Vymazat
 12. Luci, v "našem" městě je kontejner na šatstvo v bývalém pivovaru na parkovišti. Teda slyšela jsem to...Osobně teda hrozně ráda vyhazuji do popelnice, to je pocit...mám dost sekáčových věcí, tak to mi líto není je vyhodit...pusu Adámkovi, je úžasný...VOKOPKA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za tip...tam taky zajdu :-))) Adikovi předám a krásné dny!

   Vymazat
 13. Luci, Adík je moc šikovný a je skvělé, že hezky prostřený stůl je pro něj samozřejmost, to jsou ty cenné vklady, které by si děti měly odnášet do života (samozřejmě kromě jiného!), aby bylo na světě hezky.
  A šatstvo? Moc nerada se loučím s oblíbenými kousky a snažím se je nahradit podobným, ale obvykle kopie už nikdy nebývá taková. Nejlepší to má naše nejstarší, obléká se opravdu se vkusem a trendy a na její odložené kousky bedlivě číhají obě mladší dcery :-))).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Báro díky, taky doufám, že to pro Adama jednou bude samozřejmost:-) Jo a s tím mám taky stejnou zkušenost...jednou si člověk něco oblíbí a pak už to nikdy není ono...kdysi jsem měla bílé kraťasy...utrpěly nevypratelnou újmu a teď mám bílé kraťasy troje a ani jedny nejsou to ono :-))) Tak to se holky mají :-) Krásné dny!

   Vymazat
 14. Luci ten příbor mi evokuje skřížené hnáty, ale jinak je Adam šikulka po mamince:-)! Já oblečení přebírám často, nejdřív je předvýběr u ségry a mamky. Ta mi ho obvykle nutí zpátky, jenže co rok leželo, bude ležet dál, lepší proto poslat někomu jinému. Taky občas posíláme našim méně zajištěným příbuzným, holky vždy mají velkou radot. Teď máme u nás kontejner od charity, takže kousky co jsou out jdou tam, zničené do koše. No že nejsem marnivá?!:-) Hezký den

  PS" Oblečení se zbavím, ale budu muset uspořádat asi na blogu garážový výprodej, těch dekorací, co mám ve stylu, který se mi už něhodí!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko ...no je to trochu "pirats style " :-))) Máš pravdu...taky se řídím tím, že pokud jsem to rok nenosila...tak to nemá cenu mít v šatníku. No a výprodej dekorací...to by mohlo být zajímavé :-) Krásné dny!

   Vymazat
 15. Tak sem chodím každé ráno, odpoledne i večer a vždy netrpělivě vyhlížím nový příspěvek. Tedy Lucko, klobouk dolů ale ten tvůj blog a celá tvoje bytost je tak strašně pozitivní, že sem chodím čerpat energii každý den ( a na celý den).Jestli ty jednou přestaneš psát, budeš mě mít na svědomí! :-D Bydlíte na moc krásném místě a podle různých indicií ne zas tak daleko od mé rodné hroudy.Ty si ten život skutečně vychutnáváš. Přeji krásný den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc díky! Tak tenhle komentář mi udělal fak moc velkou radost, to jsem ráda, že to moje "psaní" někomu dělá radost! Přeji krásné dny!

   Vymazat
 16. Luci také něco rozdám a když už mám pocit, že to "rozdatelné" není, sbírám do pytlů a odevzdávám do kontejnerů pro Červený kříž, tam jistě udělají někomu službu :) Adámek má evidentně cit a talent po mamince! :)

  OdpovědětVymazat