04 srpna 2014

Tady je...

...Maxovo!Krásné pondělí přeji!

Pro dnešek malé nahlédnutí do koutku v ložnici, který patří našemu nejmenšímu...


...protože je v přízemí málo světla a celkově místnosti jsou ještě hodně nehotové, tak tam moc často nefotím. Max bude mít jednou pokojík v horním patře, na které už máme projekt a teď čekám na nabídku a pak to začne...další budování v domě!

Zatím Maxovi bohatě stačí to, že spinká s maminkou  (a teď i Adámkem) v ložnici...


...a večer co večer ho tam hlídá roztomilý zajíc:-).

Zajíce - světýlko,  mám ze sympatického eshopu qde-shop , kde se mi teď momentálně taky hodně líbí nabídka porcelánu :-).

A protože naše zlato se teď už občas ráno probudí a nechce hned papat ani nosit, ale jen si tak brouká v postýlce a mě nechá pěkně vyspat, přemýšlím jaké povyražení mu pořídit nad postýlku :-).

Mějte pěkný start nového týdne!

7 komentářů:

 1. Lucí, máte nádherný strop. Ty trámy nemají chybu.
  Dřevo působí velmi útulně.
  krásné pondělí, Monča

  OdpovědětVymazat
 2. Doporučuju něco montessori jako je třeba tohle http://www.mothering.cz/mobile-s-holubicami-pre-adelku/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=mobile-s-holubicami-pre-adelku Mám teď totiž montessori mánii a své další dítě o to už snad neochudím:)

  OdpovědětVymazat
 3. Luci, vaše ložnice je nádherná a to vidím jen kousek. ty stropy jsou nádherné...
  Petra

  OdpovědětVymazat
 4. Luci krásný koutek... To se mu to sladce usíná :-)

  OdpovědětVymazat
 5. To je úžasné! Krásný koutek, v Maxově by se mi taky líbilo. Spojení králíčků, puntíků a mráčkového polštáře je naprosto úžasné. Umístění postýlky je ideální. Luci, nemám slov! bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 6. Tak Maxovo je naprosto paradni! Uz delsi dobu sleduju vas blog a je uzanej... Tesim se na kazdy vas prispevek a pomalu ale jiste dozravam do stadia zalozeni vlastniho blogu. Mejte krasne dny :)

  OdpovědětVymazat