všehochuť...

...posledních dnů:-)
Přeji krásný večer!

Od soboty, kdy byla Andy uznána občánkem,  tady máme holandskou babičku a tak si užíváme rodiny a zároveň krásného počasí, no a taky si trochu přehazujeme rýmu a nachlazení a bohužel nikoho nevynecháme :-).

V sobotu se na vítání občánků dokonce sešly obě babičky.
Pobavilo mě, jak každá vnímá svět jinak.
Česká babička mi cestou domů rozhořčeně řekla jak je malý Max zlobivý a nevychovaný a v podstatě ve stejnou chvíli mi řekla holandská babička jak je nadšená z Maxe, že je zvídavý, radostný a akční a že se ničeho nebojí :-))).
Andy měla na tu událost oblíbené krajkové kaťky :-).


Včera jsme si udělali malý výlet na zámek do Rataj nad Sázavou...

...kde je mimo jiné i výstava retro kočárků a hraček......je to dobrý, můžu začít nakupovat domečky pro panenky, panenky a kočárky......Max si to užije taky :-).A doma se snažíme být co nejvíc venku a hltat poslední sluneční paprsky.Takhle kouzlí večerní slunce u nás v údolí.


Nakonec malé DIY.
Podzimní nezbytnost - vřes:-).


Věneček je velmi jednoduchý, na tenký drátek je jen zamotáno několik větviček vřesu.


Mějte pohodový večer a celý konec týdne!

Komentáře

Musela jsem se pousmát nad fotkou s oběma babičkami :-D Aniž bych je znala, hned mi bylo jasné, která je česká :-)
Hana píše…
Luci krásný sestřih dění.....manželova maminka je ale štramanda a dávám jí za pravdu Max je úžasnej.....jako babička bych ho tak ocenila.Ta výstava musela být kouzelná a pousmání Maxe značí jak bude šťastný až se něco podobného objeví doma , budou mít s Aničkou krásné chvíli při hraní.Anička je parádnice -počasí vám přálo tak jste fakt nalehko.......užívejte společně krásných dnů tam u vás v dolíku se svými milými. H.
Notes píše…
Holandska babicka vyzera uuuuzasne! Chcela by som vyzerat tak dobre v tom veku!
Uzivajte slnko, kolko sa da a verim, ze ho este bude.
Anonymní píše…
Práve píšem holandská babička je môj idol, vonkajším štýlom, aj mladým vnútrom:-)
Moja hyperáčka Naďa hovorí, že deti, ktoré poslušne sedia a sú ticho, sú mŕtve:-)
Boli ste moc pekné dievčatá a gratulujem k bábikám a kočíkom, ja som ich babám podsúvala a nič!
Anonymní píše…
Taky jsem chtěla okomentovat holandskou babičku:-) Docela by mě zajímalo,kolik má let..vypadá tak nanejvýš na 60,uau.Taky mě vrtá hlavou,proč vypadají důchodci na západě o hodně jinak než u nás?Tak o 20 let mladší a čiší z nich zdraví a energie...Jinak zdravím a přeji hezké podzimní dny,hlavně bez rýmy.Hanka H.
Anonymní píše…
Zdravím všechny babičky:-) a Vás Lucinko také. My babičku nemáme vůbec, takže bych brala jakoukoliv. Těch českých se trochu zastávám- jiný kraj, jiný mrav. Milovala jsem staré vrásčité ruce svojí babičky a její vůni. Nikdy na to nezapomenu a mrzí mne, že jsou o tohle ochuzeni naši kluci. České babičky jsou české a mají "svoje kouzlo." Z té holandské mi také spadla brada - kočka:-) Babičkám na celém světě 3 x hurá. Ester z Olomouce
My píše…
Pravdu může mít česká babička i holandská :). Vždyť si neprotiřečí :).
A mně se nejvíc líbí krajkový kaťata. Anička je kočka, která ví, že se nemá nic podcenit:)!
Ivana O. píše…
U nás se podobně s názory na děti lišíme s manželem :-) A chválím vřesový věneček - vřesy jsou moji favorité na letošní podzim :-)
http://naseruina.blogspot.cz/2016/09/spor-o-truhliky.html
Anonymní píše…
I v Česku jsou babičky štramandy a moderní,hodně se odvíjí od zdravotního stavu i věku, znám babičky 40leté i 70leté... V obchodě je běžným zvykem,že dítko ve vozíku po dobu nákupu konzumuje rohlík,koblihu,tyčinku aj.než se dojede k pokladně je většinou snědeno.Se mnou se baští, až po zaplacení a není problém,mladí uplatňují první postup. Lena
Amelie píše…
Retrokočárky by se mi taky líbily. Kaťata jsou krásná a vám to všem moc sluší.

Populární příspěvky z tohoto blogu

poloostrov Hel Polsko

můj malý byznys v roce 2023

novinky...