Rakovina - prsa...
... mít či nemít ? Krásný den všem. Začínám článek opět obrovským poděkováním za to, že tu jste. Dáváte mi sílu všechno mnohem lépe zvládat. Děkuji, že se se mnou dělíte o svoje zkušenosti, a děkuji i za to, že mohu být pro někoho z vás inspirací. Vy jste tou mojí. Dnes bych chtěla napsat o svojí zkušenosti s dvojitou mastektomií, tedy odstranění obou prsů bez náhrady. Vím, že pro každou ženu je tohle téma úplně jiné. Že při vyslovení těchto slov a při představě tohoto zákroku se každé vybaví jiné obrazy, jiné emoce, jiné pocity a jiné obavy. Tohle je můj pohled, moje zkušenost a moje cesta. Takže pokud jsem vás neodradila od čtení, udělejte si kafe. Bude to delší. 😊 Velikost prsou jsem začala řešit stejně jako moje vrstevnice kolem 12-13 roku, ale byla jsem vždycky hubené vyžle a tak když i v patnácti měly holky kolem co dát do podprsenky já se učila sžívat s myšlenkou - co je malý to je hezký. No a pak najednou si moje tělo řeklo, že teda jo. A já najednou měla na svém hu...

Gratulujeme a přejeme hlavně plno zdravíčka. Mává jedna tříletá štírka (28.10. s termínem až ve vodnáři). A můj tatínek taky slavil narozeniny dnes a myslím, že jej to za celý život nijak neovlivnilo. Přeji divokou oslavu malé kočičce a poklidnou pro maminku ;)
OdpovědětVymazatVšechno nejlepší Anuš a máte se na co těšit, protože štírky jsou moooc fajn holky!! My máme taky jednu Anuš štírku a je moc fajn ! Tak ať se oslava vydaří ! Šá
OdpovědětVymazatAnince všechno nej! Ať se oslava vydaří!
OdpovědětVymazatVšechno nejlepší! Zdraví taky jedna dušičková štírka, přesně o 40 let straší:-). K.
OdpovědětVymazatGratuluji.Hodne stesti, zdravi,hezkou skolku.Jsem take stirka. Uzijte si to.Tesim se na reportaz z oslavy.Mejte se sedmikrasne.
OdpovědětVymazatJP
Mám od 1. třídy úžasnou kamarádku, která má narozeniny 2.11. a je to úžasná bytůstka......Krásnou narozeninovou oslavu :-)
OdpovědětVymazatTento komentář byl odstraněn autorem.
OdpovědětVymazatKrásný článek, jako vždy! Přeji ať se oslava vydaří a Aničce všechno nejlepší. A hodně zdraví celé rodině!! Zdraví Nina
OdpovědětVymazatAničke všetko najlepšie:-)
OdpovědětVymazatAničce ještě jednou vše nej, ať se oslavy vydaří. M.
OdpovědětVymazatAničce krásné narozeniny a ať se oslava vydaří :-) My 2. 11. zase slavíme svátek staršího syna a kupodivu si na něj vzpomene víc lidí než na svátek toho mladšího :-DDD
OdpovědětVymazatMilá Lucie, tyhle žirafky jsem s dětma ve školce dělala minulý rok a vypadají fakt dobře. Ať se vám povedou.
OdpovědětVymazatLenka ze školky