Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...








TO je krása, Luci, hodně štěstí ti přeji! <3
OdpovědětVymazatTak to je nádhera!!!! Plecháčky miluju..a ještě s motivem lesa...<3 k nám na hájenku by krásně zapadl...ten si brzo objednám :-) nebo popřemýšlím dceři na Ježíška na ty naše výpravy :-) opravdu nádherné Luci!!!!!!
OdpovědětVymazatLucka
To je skvělé, plecháček nutně potřebuju. :-D Budete do e-shopu přidávat i další obrázky, které jste měla tady na webu?
OdpovědětVymazathodně štěstí s e shopem přeje z Jizerek Olina
OdpovědětVymazatTy jsou nádherné, jistě potěší mého muže (myslivce). Hned jdu objednat.
OdpovědětVymazatMoc tleskám a přeji ať se obchůdku daří!!! Plecháčky jsou nádherné!
OdpovědětVymazatHanka
Plecháčky jsou úžasné. Domů by se nám hodily :)
OdpovědětVymazatLuci tvoříš nádherné věci a já Ti gratuluji k vytvoření e-shopu! A pokud jsi ho vytvořila sama, tak smekám. Já už se několik měsíců přesvědčuji o vytvoření blogu :-D Ať se Ti daří! :-)
OdpovědětVymazatLucko, plecháčky jsou úžasné! Hned jsem si jeden objednala. Akorát nevím jestli jsem měla do poznámky dát, která zvířátka chci. Líbil by se mi medvěd s liškou. Mohla byste mi to prosím přidat k objednávce? Moc děkuju a moc se těším na můj vánoční dárek :-) Tereza Hl.
OdpovědětVymazatLuci, super, gratuluji, ať se obchůdku daří! :-) L.
OdpovědětVymazatplecháčky z lesa jsou krásné, s veverkou se mi líbí , ale chtěla jsem se optat - plánujete i s jinými motivy - třeba s plachetnicí a mořem - takový by se mi líbil.... A akvarely malujete čím dál tím hezčí !
OdpovědětVymazatJitkaM
Plecháček je krásný,už jsem si objednala,děkuji,dae
OdpovědětVymazatCena taky krásná :-)
OdpovědětVymazatPlecháčky jsou moc pěkné a dotažené, je to paráda.
OdpovědětVymazatTie koflíčky sú prekrásne, želám veľa šťastia :)
OdpovědětVymazat