tvoření...
...nebo taky "pokus po letech"...tak by se dal nazvat můj náhlý příval energie do ušití polštářku z jednoho závěsu z IKEA, který jsem měla navíc...takže mi pěkně ladí :-)))......vymyslela jsem si totiž, že si ušiju deku(přehoz) k Adámkovi do pokojíčku přesně v barvách a stylu jaký si představuji...a tak jsem si objednala látky ...no a napadlo mě, že než látky dorazí, nebylo by od věci zkusit něco po letech ušít. Pokud nepočítám záclonku k Adikovi do pokojíčku, kterou jsem šila velmi horkou jehlou, tak jsem opravdu už víc jak deset let nic neušila...no a tady je...Adámek dnes taky nezahálel...


...miluje muffiny a jejich přípravu, hlavně do nich rád dává čokoládové kousky a taky borůvky...a pak je taky moc rád pořádá:-)

P.S. já jsem se udržela a nedala si!


Krásnou dobrou noc blogerky!


Komentáře

marecka píše…
Luci, kuk ku mne na blog :)
Věra píše…
Polštář se povedl!Adámek je šikula:-)Mufinky bych si dala:-)Krásný večer:-)
Jana píše…
Ahoj Lucko, polštářky jsou krásné.
Hezký večer
Jana
Unknown píše…
Luci super také šiji polštářky tak aby mi ladily ke všemu,takže moc chválím!!!Michaela
BOHDA píše…
LUCI, HEZKÉ ŠITÍČKO.
KOUKÁM, ŽE MÁŠ ŠIKOVNÉHO POMOCNÍKA V KUCHYNI.
MĚJTE SE PĚKNĚ.
BOHDA
Lennka píše…
Krásný polštářek, naše Viktorka by Adámkovi záviděla, poněvadž mě tedy pečení tak moc nebaví :-) A ona tak ráda asistuje :-)
Hezký den
Lezarts píše…
Hop a je tu polštář! Šití je, jak jízda na kole, po pár šlápnutích do pedálu, to už jede samo:-D Těším se, až se pochlubíš s dekou, zaclonkama, polštářkama, závěsama, ubrusy, šaty, kalhoty atd...:-)))))
Unknown píše…
Jú, paráda. Já se šít ještě jen učím, podle toho to vypadá. šicí stroj mám doma x let, a zatím kolem stále chodím s respektem. Adámek je moc šikovný! Binn
Unknown píše…
Lucko, no na to ze jsi to leta nedelala to tedy sakra dobre umis! Jsem zvedava na dalsi vyrobky. Hezky vecer, Katerina
Lucie Living píše…
Děvčata , moc děkuji za pochvalu , hned mi to zvedlo náladu...a to dnes obzvlášť potřebuji...protože můj "andílek" se sám ostříhal :-))). Takže ještě jednou díky a doufám, že toho zvládnu víc :-)). Mějte se moc krásně!

Populární příspěvky z tohoto blogu

poloostrov Hel Polsko

můj malý byznys v roce 2023

novinky...