nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....

Lucinko, krásný víkend i tobě. A Adámkovi vše nej nej ... Nás teprve zápis do školy čeká v únoru, Vašík se taky už moc těší.
OdpovědětVymazatVěra
Adámkovi vše nej...nej a od září at se mu daří ve školičce:-)Užívejte víkend.Věra
OdpovědětVymazatTo už je velký kluk :-) Adámkovi do dlších let přeju všechno nejlepší a samá splněná přání :-)
OdpovědětVymazatLUCI, ADÁMKOVI PŘEJI KRÁSNÉ NAROZENINY.
OdpovědětVymazatUŽIJTE SI DNEŠNÍ DEN.
BOHDA
Adámkovi všechno nejlepší k narozeninám...škola bude zdáse hračka :o) Mějte pekný víkend
OdpovědětVymazatHodně zdraví, štěstí budoucímu školákovi a zdraví mamince. Bude ho třeba:-D
OdpovědětVymazatLuci, Adamkovi samozrejme prajem všetko dobré, zdravíčko a šťastíčko a hlavne, nech sa mu v tej škole darí. Príjemný víkend. Andrea
OdpovědětVymazatTak přeji krásný narozeninový den, nádhernou oslavu užijte si to . Jarka
OdpovědětVymazatAhoj Luci, tak to moc Adámkovi gratuluji a přeji hlavně zdravíčko vám oběma!!! Je to moc pěkný kluk, povedl se vám:-)) Krásně si to dnes oslavte! Jana
OdpovědětVymazatLucko,to uz je tedy chlapak,ale mozna jen v pomeru s nasimi dvouletymi,jinak je to dozajista hlavne nekdy tvuj maly chlapecek,ale mas pravdu,strasne to leti,doufam,ze oslava bude fajn a ze stripky z ni nafotis,preji pohodovou sobotu.
OdpovědětVymazatPřeji krásné narozeniny! Ať si Adámek užije svůj den! Monika
OdpovědětVymazatLuci ....... Adámkovi přeju k té "šestce" všechno nej, nej, nej ..... a ať se mu ve škole líbí i jiné věci než přestávky a honěná s kamarády .....:-):-):-) Marki
OdpovědětVymazatAdámku, všechno nejlepší k Tvým nádherným narozeninám, tak koukám jsi taky "ledňáček". Luci, doufám si pořádně užíváte oslavu. Pa pa pa
OdpovědětVymazatJééé, tak to se přidáváme ke gratulacím. My jsme včera měli doma taky oslavence! :) Oliverkovi je tedy přesně o 3 roky mladší než Adámek! Hodně zdraví a radosti přejeme!
OdpovědětVymazat