bílá pohádka...

...dnes zavládla i u nás!
Včera jsem byla navštívit sestru s neteří, která tu byla na týden z Francie a zítra zase odlétá a tak se nám náš dámský večírek trochu protáhl až do ranních hodin, ale protože jsem "vycvičená" vstávat brzo tak jsem byla už od 7:30 vzhůru a stihla jsem se vrátit domů dřív než to vypuklo, sice už sněžilo, ale k nám do mlýna jsem zajela ještě v pohodě.
U nás už to žilo a tak po kávě a snídani, jsme si dali společně vířivku a protože sníh tak rychle přibýval, tak jsme si to tentokrát zpestřili koulovačkou ve sněhu, takže pokud by tou dobou šel někdo kolem asi by měl příležitost zahlédnout v naší zahradě tři šílené naháče ve sněhu :-), ale bylo to super!
Po dlouhém večírku ideální!
Muž chtěl potom odjet do práce...
...ale měl smůlu...
...to už nevyjel:-)

A tak jsme si užívali líné dopoledne a sledovali z gauče jak to venku vypadá pohádkově......no a když odpoledne sněžení ustalo, šli jsme si tu pohádku honem užít ven...

... podle předpovědi počasí, si už asi ani zítra moc neužijme...
...o to víc jsme se vyřádili dnes...
Mějte krásný večer a zítra pohodovou neděli!

Komentáře

Eva píše…
U nás Luci krásná bílá pohádka jen doma v teple...venku pěkná fujavice a bílo,že nebylo ani vidět:-))) Hezkou neděli. Eva
Unknown píše…
U nas take od rana snezeni a dopo i docela fujavicka,ale o to vic jsem si to za prosklenou stenou uzivala,nasnezilo pozehnane,deticky na lyzovacce a u babi,tak jsem mela take liny den,ale neco jsem i navarila a zitra zas hura s Eli do skolicky na lyze,vy jste si taky prochazku pekne uzili,my zas skacem ze sauny z terasy primo do jezera.
Susie píše…
Lucííí, škoda, že nejsou zdokumentováni i ti 3 naháči, jak se koulujou haháááá
Krásné fotečky paní zimy u vás na mlejně*** Je vidět, že si užíváte za každého počasí, a tak to má být :-))
Janeathome píše…
Ahoj Luci, u nás podobné...včera jsem museli jet dolů do městečka a jeli jsme intuitivně, nebylo vůbec poznat co je silnice a co pole...tak přeji krásnou zasněženou neděli doma v teple :-)) Jana
Unknown píše…
Luci, je u vás krásně ... žijete v nádherném prostředí. A máš pravdu - u nás už taje. Takže nic moc.
Krásnou neděli ... Věra
Carolina Mia píše…
Luci, moc ráda čtu a prohlížím si Tvé příspěvky. Je vidět, že užívání obyčejných dnů je u vás paráda. Věrka
Lucie Living píše…
Evi, ono to má něco do sebe pozorovat z tepla domova:-)

Katko, tak to jsi měla pohodu...jé a ze sauny do jezera...to musí být paráda! U nás se při přestavbě sauna rozebrala a už ji nikdo nedal dohromady...ale v plánu je taky...a už se na ni moc těším!

Zuzí...no to by teda byla podívaná :-))) Přeji krásné dny!

Jani, tak tohle ježdění znám...a děsím se toho...od nás ze vsi vedou dvě cesty a často jsou zaváte , ale často se ani nedostaneme z našeho údolí...tak jako včera:-)

Věrko, žijeme fakt na super místě a jsem za to opravdu vděčná a snažím se užít si to co se dá a bojové podmínky holt musíme někdy překousnout :-)

Věrko díky, jo je to skvělé, že jsme všichni zdrávi a tak si ty obyčejné dny můžeme užívat!

Mějte krásné dny !

Populární příspěvky z tohoto blogu

poloostrov Hel Polsko

můj malý byznys v roce 2023

novinky...