už se slétají...

motýli !Krásný sobotní večer přeji!

Tak dnes nám alespoň slunce přálo a i když jsme strávili venku, celkem velkou část dne...
...teplo nám ještě nebylo :-)Adam si dnes hrál chvíli na písku, ale pak si šel hrát raději ke kalužím, které jsou stále pěkně zamrzlé!

Nevadí...
...udělali jsme si trochu jaro doma......první motýli jsou na svém místě......dnes jsme ještě nějaké přibarvili a chtěla bych je dát na rozkvetlé větvičky, zatím  mi tu raší jen větvě bez klasických květů, ale už mám plnou vázu  větví z ovocných stromů od babičky, které doufám do velikonoc pokvetou :-)


Tady ještě přidávám návod jak si motýlky vytvořit:Je potřeba samotvrdnoucí hmota, něco čím se dá vytvořit struktura, já použila vločky, ale určitě by se dala použít třeba látka a by byli motýli v pohybu sušila jsem je ohnuté, po uschnutí je pěkně zapiluji pilníkem na nehty  a pak už jen nastříkat nebo  natřít barvou dle vlastních představ a nebo zásob :-), já měla po oslavách narozenin modrou a svítivě růžovou barvu ve spreji, a na větvičku nebo vázu jsem motýli přilepila tavnou pistolí.

Dnes mi přišla sms od O2, že internet funguje...
...technik tu tedy nebyl, tak uvidíme jak to dlouho vydrží a v jaké kvalitě !

Mějte pohodový víkend!

Komentáře

Lezarts píše…
Krásná křídla motýlí...:-)
emily píše…
Ahoj Lenka, tiež som sa pokúšala vytvoriť nejaké ozdôbky. Je to vďačný materiál a fantázii sa medze nekladú. Máš to krásne, nežné motýliky.
Emily
Unknown píše…
Luci,taky ke mne uz priletli,sice papirovi ze starych not zpevniku a to rovnou s dvojitymi kridelky a usadili se na venci,vlastne srdenku na dvere z patinovych proutku.A mas pravdu,dnes slunce trochu klamalo,doma za oknem to vypadalo jarne,ale ranni mrazive a i denni teploty tomu tedy zdaleka neodpovidaji.
Janeathome píše…
Ahoj Luci, motýlci jsou moc roztomilí. A problémy s internetem....ty jsme měli také pořád, naštěstí v protější vesnici na kopci dali vysílač, takže teď je to lepší. Tak ať už vám to funguje! Přeji krásnou neděli pa Jana
morkusovic píše…
Moc zdravím,
nádherná jednoduchá jarní dekorace.
Včera i dnes svítí sluníčko, příjemně je zatím jen za oknem.
Krásný víkend Zmorkusovic
M.A.R.K.I píše…
Luci, ti motýlci se ti moc povedli .... podobné jsem s dětmi vyráběla v keramice, otiskovali jsme do nich krajku .... ty tvoje se samotvrdnoucí hmoty jsou moc hezké a určitě rychlejší, můžu se zeptat čím jsi je pak barvila, nějakou barvou ???? Marki
Unknown píše…
Lucinko krása a už aby takový krásní motýlci létaly i venku :-)
Ilona Ř. píše…
Lucko,
moc děkuji za návod !
Zkoušela jsem dle tvého návodu už na podzim listy a teď bych se ráda pustila i do motýlků :-)
Krásný týden !
Motýlci jsou vážně kouzelní! Přemýšlím, že si vyrobím bílé :-)
dobrý večer prajem.výborný nápad,určite skúsim vyrobiť.pa,jazmínna

Populární příspěvky z tohoto blogu

poloostrov Hel Polsko

můj malý byznys v roce 2023

novinky...