rychlá ...

...snídaně!
Krásné...
...vlastně přímo nádherné ráno přeji!Právě jsme si  dali snídani s čerstvým ovocem, Adam jahody miluje i přesto, že tyhle z obchodu sice krásně vypadají , ale jejich chuť se s těmi ze zahrady nedá srovnat...... takže je to jogurt smíchaný s pocukrovanými jahodami, marmeládou a sušenkou, tak možná by jsme tomu mohli říkat i zdravá snídaně:-)
No určitě zdravější než moje pro změnu oblíbenější snídaně...
...včetně vajíček, fazolek v tomatu, slaniny , párku , opečené zeleniny, sýrů a pečiva s pořádnou vrstvou másla...
...a úplně nejraději mám tyhle snídaně někde v hotelu, kde už přijdu k připravenému:-)
To se ovšem neslučuje s mým plánem doladit tělo do plavek:-)

A jaké snídani dáváte přednost vy?

 Máme v plánu s "nemarodem" nějaké pečení, tak pokud nás vedro neudolá, tak konečně vyzkouším cupcakes.


Mějte super pátek!

Komentáře

Hotelové snídaně jsou nej! :))) Ale ty doma mají taky něco do sebe a ta vaše společná, ta teda je! :). Já teď všechno mixuju, smoothies forever! :)
Unknown píše…
Luci,tva dnesni snidane evokuje leto a i kdyz ja tedy sladke snidane nemusim,tak vypada nadherne.Rekla by jsem,ze my snidane hlavne kvuli detem hodne stridame,nekdy treba topinky s nivou a angl.slaninou,po vzoru meho dedy,ktery nam takto delal v detstvi,nekdy kukuricne lupinky a jogurt a nekdy klasika,pecivo,klasicke maslo a detsky syr.O vikendech pak michana vajicka nejlepe se sunkou a skocime rano pro totalne cerstve rohlicky a to miluji.Kazdopadne ty jsi to nafotila dnes krasne a dnes je skutecne dokonale pocasi jist na terase.
Lennka píše…
Tomu říkám snídaně, taky bych si dala ;-) Já miluju celozrnné pečivo s máslem, sýrem paprikou nebo rajčetem a k tomu nesmí chybět melta :-))
Lucie Living píše…
Jani , tak na to se musím juknout! Díky!
Lucie Living píše…
Katko, tak to má být od všeho trochu...už mám hlad na snídani :-) hned bych si dala tz topinky s nivou...to zní lákavě:-)Krásný víkend!
Lucie Living píše…
Leni díky, hmm meltu jsem asi ještě nikdy nezkusila, já teda musím mít turka bez něj nefunguju. Krásné dny!
Lennka píše…
Luci, taky si dávám, ale až později, kafe mít musím ;-)