Stránky

01 května 2013

nejsem si jistá...

...jestli neuschnu?

Platí i polibek pod keřem ?
Třešeň nikde kolem nemáme a ten keř (moc díky blogerky za pomoc, je to prunus, konkrétně mandloň okrasná :-) ) je to nejkrásněji kvetoucí široko daleko:-)

Moc moc díky za vaše komentáře, jsem ráda, že se vám blog líbí a že se vracíte...
...a poradíte , pochválíte nebo se naopak zeptáte, je to jako dobíječ baterek a motivace pro další příspěvky:-)

Dnes jme zase pracovali na terase a na zahradě...


...no ono na zahradě to zrovna není, ale místo pod smrkem bylo lahoda pro oko, když jsme se kdysi nastěhovali, po několika letech naší (ne)údržby dostal tenhle plácek pěkně zabrat a tak jsem se dala do obnovy, momentálně se snažím znovu vydolovat zpod trávy a mechu kamenné jezírko , jednou bych tam chtěla mít lavičku na které budu sedět s knížkou a kávou a je odtamtud krásný rozhled na všechny strany našeho údolí...tak tam momentálně nechávám svá záda :-)...


k večeři...
... zapečeného lososa , pro jeho jednoduchost dělám velmi často......pro dny kdy jsme celý den venku je to ideální.

A Adama ta práce dnes nějak zmohla......odpoledne odpadl!


Tak já jdu odpadnout taky:-) 

Mějte se !4 komentáře:

 1. Luci, taky jsme slavili prací na zahradě. Zasadila jsem nějaké kytky, dost musím ještě dokoupit...zbyla mi spousta prázdných květináčů a truhlíků :-). Jsem blázen do balkonovek (záhony nevedu kvůli psům...), věším kytky všude možně a nemožně...bohatě hnojím... a raduju se z kvetoucí džungle :-).
  Fotečky tradičně krásné, ale přemýšlím o tom vašem sezení...Pro nás by to bylo málo! :-) Je nás teda o jednoho víc...ale docela rádi se povalujeme v obýváku. Máme dost velkou rohovou sedačku + křeslo a i tak se někdy sotva rozmístíme :-).
  Krásné květnové dny a hodně sluníčka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janko, tak to jsme na tom s květináčema podobně :-) Džungle to tady bude taky , jen nevím jeslikvetoucí nebo kopčivová, uvidím co letos vyhraje :-). No se sedačkou zatím nevím.. nevím:-) Přeji také krásné dny!

   Vymazat
 2. Ahoj Lucie...
  já myslím, že to platí ☺
  Já jsem si včera dokonce musela větvičku sama donést domů a manžela k polibku doslova "znásilnit" ☺☺☺
  Pa a hezký čtvrtek, Martina

  OdpovědětVymazat