Chaos v obraze může být krásný...
...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit. A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...





Lucko ty jsi fakt nezmar - vše se ti povedlo a ty snad pojedeš se štětcem v ruce do porodnice . Ba ne ....přeji ať už to máš co nejdřív za sebou - snad tento týden- co říkáš, ti budeme moc gratulovat ??????Moc tě zdravím hanka
OdpovědětVymazatLucko, co tady jeste delas? Jakto ze uz nerodis??😁 Ty si tady v klidku sekaš, kdyz siroka blogarska verejnost nervozne nekolikrat denně otvira pocitace a notebooky zda-li jedno z nejvice ocekavaných blogerskych miminek uz nevykouklo na svet...sup sup do porodnice nebo nakonec porodis nekde na tom cerstve posekanym travniku...
OdpovědětVymazatTak já ze zkušenosti svých tří těhotensví vím, že jsem nenáviděla otázky "kdy už teda budeš rodit?". A to se všechny děti narodily před termínem. A u posledního jsem pro jistotu všem řekla datum porodu o dva týdny později, a stejně jsem se těm otázkám nevyhnula. Takže přeju co nejkratší čekání a co nejmíň otázek z okolí:-)
OdpovědětVymazatHezký večer,
OdpovědětVymazatteda,ostříhaná psice mě dostala, chudinka, ani se nedivim, že se nechce fotit,asi se stydí:))))))
Jinak se musim pochlubit,dnes se mojí sestře narodil chlapeček, jmenuje se Šimonek, pospíšil si a svět o 14 dní dříve.
Tak jsem zvědavá co se narodí vám:) Je fakt obdivuhodná jak vše zvládáte, trávník je super.
Hezký zbytek večera,
Petra
...milá Luci, poslední věta mě vážně rozesmála :-) Já když se narodila, tak se mnou moje máma odpoledne prořezávala stromy...ta akčnost v tom tvorečku už je pak navždy ... vaše miminko bude zcela jistě vitálně kreativní ...a zítra je 10.04. vzpomněla jsem si na Tvůj sen ... hezký zbytek večera...Věrka
OdpovědětVymazatMilá Lucie, moc vás zdravím, jsem pravidelnou návštěvnicí vašeho prima blogu a nyní, pokaždé, když blog otvírám,si říkám, jestli ještě bude nový příspěvek, nebo už bude mimi (holčička) na světe. Přeji ať se vše podaří a držím palečky, snad dnes 10.4. , kdo ví? Mějte hezký den Helena
OdpovědětVymazatTy jsi pracant, hlavně opatrně, focení zvířat je náročné, náš kocour se fotoaparátu v podstatě bojí, takže je nejfotogeničtější ve spánku! :-D bára.kára
OdpovědětVymazatAhoj Lucko,
OdpovědětVymazattak Adina se ti opravdu moc povedla a vypadá jako naháč :) Je roztomilá. Opravdu koukám jak blázen když vidim tu plochu, kterou jsi posekala. Nechápu kde bereš tu energii kéž by mě taky tak přibívala jako tobě :)Jsem zvědavá co všechno ještě stihneš :D
Měj se krásně!
Vlaďka
Neskutočné výhľady z Vášho domu a neskutočné, čo zvládate pár dní pred pôrodom. Ste na baterky? Dnes však žiadny príspevok, tak možno je už bábätko na svete ... veľa zdravia, sily a všetko len to najlepšie.
OdpovědětVymazatSilvia
Ahoj Luci, Adině to moc sluší, jsi šikula že se Ti jí podařilo zkrotit aspoň na chvilku, taky jsme měli neposedného pejska a je to vážně umění ;o). Odpočívám tu u fotek z okolí vašeho domu, je to vážně nádhera, úplná očista pro mě, momentálně měšťáka :o)
OdpovědětVymazatMěj se krásně!
Milá Luci,
OdpovědětVymazatdnes je 10.4.2014 - krásné datum...
Naše Eliška dnes slaví narozeniny a já si vzpomněla i na Vás a Vaše mimi.
Dnes žádný příspěvek, vypadá to, že přišel ten správný čas. Držím palce a přeji hodně síly. Lidka
Prisel! ;-)
OdpovědětVymazatTaky si myslím, že Lucie už nátěr domku nestihla :-)! Nemůžu se dočkat TÉ zprávy! Doufala jsem v datum své dcerky Adinky - 11.4. - ale asi asi jsem se netrefila. To je takový zázrak, když se narodí nový človíček ...
OdpovědětVymazatDobré ráno,
OdpovědětVymazattak já se přidávám.....už je to asi tady.....jsem taky celá napnutá, jak to Lucii dopadne s tou holčičkou....tak hlavně, ať jsou Lucie i miminko v pořádku.
Petra
Krááásný den, Lucko...od včerejška na Vás myslím:-)))) Už je to asi tady...budu nakukovat a čekat na zprávu...s miminkem..
OdpovědětVymazatPřeji Vám, ať jste Vy i miminko v pořádku..
Držte se.
Hanka
Krásný pátek,
OdpovědětVymazatmám Lucky blog velmi ráda..a už dva dny netrpělivě vyhlížím:-).... Lucinko...moc bych Vám tu holčičku přála...a těším se na další příjemná setkání s Vámi na Vašem blogu....zdraví babička Moni od Kolína