Stránky

17 prosince 2014

dneska se...

...sluníčkem!

Hezký den!Tak ta včerejší mlha a déšť našemu údolí moc sluší, ale slunce taky není k zahození:-).

Takže všeho nechám ( půlka plechu zaplněna, na zbytek těsta svítí slunce :-) ) a běžím otevřít dveře na terasu...


...díky tomu, že je na jih, tak je tam krásně teplo i v zimě (pokud tedy svítí to sluníčko :-)) a tak jsem si honem přesadila nové hyacinty, což se nejlíp dělá venku a když je tam takhle krásně, tak bych tam vydržela celý den......což si teď dosyta užívá Max.

Pes je taky nadšený...


...postupně se stěhuje po domě, na místa, na která zrovna slunce svítí :-)))...


...a protože jsme v údolí, máme sluníčko v tomhle ročním období, opravdu jen na chvilku......tak si to musíme pořádně užít , že jo?! :-))).

Tak jo, zbytek těsta už se zase chladí a já jdu dokončit to cukroví,  dodělávám vanilkové rohlíčky, nějak rychle to letos mizí a to moji největší strávníci (instantní děti) přijedou až o víkendu.
Užívám poslední klidné dny v poloprázdném domě:-))).
Odpoledne nás čeká besídka ve škole...i s Maxem, tak snad to zvládneme :-))).

Doufám, že u vás taky slunce na chvíli vykouklo a přineslo dobrou náladu.

Mějte se!


5 komentářů:

 1. Lucko, máš to doma krásně nazdobené. Nám také dnes sluníčko svítí a také si užívám pár posledních klidných dnů, než začnou prázdniny:) Ať proběhne besídka dobře, Jana

  OdpovědětVymazat
 2. Ty hyacinty jsou hezky "vystajlované" s větvičkami! Mě čeká besídka zítra - z té druhé strany, to jsou vždycky nervy, aby se rodičům líbila, aby se nic nepokazilo a aby si nemysleli, že se tam s dětmi jen flákáme :D

  OdpovědětVymazat
 3. Vykouklo, nejen slunce, ale i také vanilkové rohlíčky z trouby:-) Hurá mám též hotovo! (no žádná mega pekárna, dva druhy, pro vůni a na chuť:-D)

  OdpovědětVymazat
 4. Tá výzdoba vyzerá perfektne ♥

  OdpovědětVymazat