27 dubna 2016

Na chvíli ...

...jsme měli zase obývák .

Pravda trochu očesaný, ale po dětech minimální stopy :-).

Přeji pěkný středeční večer!

Když jsem se domluvila s jedním časopisem o bydlení, že přijedou fotit k nám, netušila jsem, jak dobře jsem udělala.


Podrobnosti o focení napíšu příště :-).

Doma se totiž najednou hnuly ledy a my dokončili  a doladili takové ty resty, které víte, že jednou se budou muset dotřít, zasádrovat, zakrýt, přimontovat, odnést , přivézt atd....
Ale často se stává, že si na nedodělanou věc prostě zvykneme a naučíme s tím bydlet :-).

Já považuji za velký úspěch, že je zakrytá drážka na kabely, které vedou do patra a pravděpodobně  se ještě budou nějaké přidávat, tak proto zůstala tahle rána, vlastně osm let, otevřená.
Nevím jestli mi ty díry ve zdi nebudou chybět :-))).

A další věc je, konečně natřený celý komín.
Myslím, že muž slíbil v prosinci 2014, že to bude do konce roku natřené......no nezmínil do konce kterého roku :-)))...
...takže 2016 :-).

Taky jsem vyměnila tapety v kuchyni za sporákem a za dřezem, což bylo trochu krizové řešení,protože vlastně jinou kloudnou tapetu s dekorem dlaždic neměli, tak jsem vzata to co bylo a usoudila jsem, že ta kuchyň by si už nějakou zásadnější změnu zasloužila.


Díky dětem je obývák plný barev a hraček, po odsunutí hraček stranou, tam skoro nic není...


...a asi to tak ještě chvíli zůstane, protože ...
...tihle dva se o to postarají :-).

Jinak dnes jsem chtěla vypadat dobře, protože fotili i mě s dětmi, tak si Andy dala noc beze spánku a mně jí zařídila taky :-).

Zítra nám přijede instantní synek a pak babička, teta a bratranec a o víkendu slavíme čarodky a dodatečně narozeniny muže, takže nudit se nebudeme, jen to počasí by mohlo být 
o pár stupínků lepší .

Mějte prima dny !


12 komentářů:

 1. Taky bych potrebovala navstevu z casopisu, abychom doladili letite resty:-). To by byla motivace:-).
  Mate to krasne, nova tapeta super. A ty vase "dvojcata"- s- odstupem- nekolika - let taky:-). M.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné bydlení, neustále obdivuji.

  OdpovědětVymazat
 3. Moc krásné bydlení,ráda k Vám chodím na návštěvu.Mohu se zeptat v kterém časopise o bydlení budou Vaše fotky?Ráda bych si ho koupila.Děkuji

  OdpovědětVymazat
 4. Ano, to je velká motivace. Akorát, že z těch dokončených, vylidněných, vyhračkovaných a vyvěcovaných bytů jsou pak byty instantní, jeden jako druhý, ale to se u vás určitě nestane. Skvěle o tom psala Lenka http://zahradananiti.blogspot.cz/2016/04/behind-potemkin.html. Jsem zvědavá, kdy konečně časopisy o bydlení budou mít odvahu fotit ten skutečný život, ale asi na to nemají zatím odvahu ani čtenáři. Každej má doma dost svýho nepořádku a chce vidět výlohu. Zdravím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podepisuji, nemám ráda výlohy a sterilní prázdno, ale domovy.
   Kde jsou děti, mají být stopy po dětech.
   Klára

   Vymazat
 5. Moc ráda k vám chodím nakukovat. Je u vás hezky, i když jsou kolem hračky :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Já si myslím, že obývák s ohrádkou a hrazdičkou a koberečky a dekami je ještě mnohem útulnější! Mějte se s těma vašima andílkama ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Luci krása, úspěch...pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
 8. Luci mně se osobně líbí ten pravý život ,jak nám ho tu běžně prezentuješ .U Vás doma je nádherně - dětičky jsou kořením domu....a přeji už konečně tepleji ,ať si tu velkou návštěvu užijete krásně v tom Vašem krásném zeleném údolí...... pěkné dny všem co to čtou a bacha na ty čarodějnice :-D Hanka

  OdpovědětVymazat
 9. Dobrý večer Lucie, vzala jste mi slova z úst. PAn fotograf u nás byl, bude to už 3 týdny, fotit.( ze stejného časopisu). Přesně jste to vystihla. Ty resty se najednou všechny dodělaly a mně je hned lépe. Jinak máte to moc krásné i s tím dětským bordelem. Hodně pozdravů ze Šumavy přeje Martina. Počasí se už snad umoudří.

  OdpovědětVymazat
 10. Dobrý večer Lucie, vzala jste mi slova z úst. PAn fotograf u nás byl, bude to už 3 týdny, fotit.( ze stejného časopisu). Přesně jste to vystihla. Ty resty se najednou všechny dodělaly a mně je hned lépe. Jinak máte to moc krásné i s tím dětským bordelem. Hodně pozdravů ze Šumavy přeje Martina. Počasí se už snad umoudří.

  OdpovědětVymazat
 11. Lucie, u vás je krásně i za plného provozu. :-)Časopisy o bydlení už nekupuji, ale tento si koupím. Tedy jen zatím nevím, který to bude. :-) Mějte se moc hezky.

  OdpovědětVymazat