Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Děkuji...

...nejsem na to sama. Dnes jsem zažila něco, co jsem opravdu nečekala. Po zveřejnění minulého článku mi několik lidí poslalo finanční příspěvek. Když jsem článek psala, chtěla jsem jen dát vědět, co se v mém životě děje. Nenapadlo mě, že se najdou lidé, kteří se rozhodnou mě podpořit i tímto způsobem. Nevím, jestli dokážu vyjádřit, jak moc si toho vážím. Nejde jen o peníze. Jde o pocit, že na člověka někdo myslí. Že jeho slova mají smysl. Že na některé cesty nemusí jít úplně sám. Děkuji každému, kdo četl, sdílel, napsal zprávu nebo přispěl. Dnešní den mi připomněl, kolik dobra mezi lidmi pořád je.  Možná je úsměvné, že odkaz na „kafíčko“ jsem měla připravený spíš do budoucna. Na dobu, kdy se blog zase více rozjede a já budu mít prostor pravidelně přinášet tipy, návody, recepty, zkušenosti a další obsah, který by mohl být pro čtenáře užitečný. Nenapadlo mě, že ho někdo využije právě teď. O to větší vděčnost cítím. Děkuji za důvěru, podporu i za to, že se ke mně vracíte. A ano, v psa...

léto...

...to nevzdává !



Přeji krásné úterý!
Posledních pár dní nás opět trápila technika, takže jsme byli bez internetu a pak taky...
... ten začátek školního roku, uf!

Nejprve všem moc děkuji za hlasy v stylingové soutěži s HNST.LY na blogu u Iri, mám velkou radost z výhry!

Snažím se nastolit nějaký řád se začátkem školního roku, zatím celkem neúspěšně, ale nevzdávám to.
Ovšem Maxova hlídací teta odjela na dovču, tak si tím nevzdáváním se, nejsem až tak jistá:-))).
Pro jistotu jsme si byli dnes omrknout s Maxem školku.
Nabízí nám i první zvykací dny, ale už během našeho prvního odchodu po krátkém pobytu ve školce bylo jasný, že Max asi žádné zvykací dny potřebovat nebude:-).
Kdybych mu neslíbila , že tam příště půjdeme zase, tak by neodešel .






Adam chodí pravidelně do školy, občas v zimních botech , což by se asi ztratilo , kdyby venku nevládla třicetistupňová vedra :-).
V žákovské se vyjímá první známka a já jen doufám, že to nebude taky poslední svého druhu:-).


A Andy roste první zub!

O víkendu u nás bylo posvícení.


Bylo super počasí a děti si to užívaly náramně,  Max v sobě objevil umělecké sklony a dostat ho večer od palety s barvami dalo práci a dostat pak barvy celého dne z něj dalo ještě větší práci :-))).

Na konci srpna jsem zavelela k úklidu bazénu, kdybych tušila , že bude takhle teplé září, objednala bych radši novou vodu :-)


Teď tedy musí prckům stačit vanička.



A ona stačí, hlavně že je nějaká voda:-).




Mějte prima psolední letní dny!



Komentáře

  1. jéé krásní tygříci♥ a úžasné fotky

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pěkné fotky. A tyhle letní teploty mi vyhovují.

    OdpovědětVymazat
  3. Gratulace k vyhre a hodne pohody v techto dnech preji. M.

    OdpovědětVymazat
  4. Gratuluji a krása u vás v údolí.Školka super,ať chodí mezi děti.Marie

    OdpovědětVymazat
  5. Lucko, přesně jak to udělal Maxík..klobouk dolů..tvé fotky dětí jsou výstavní ..šup s nimi do časopisů! Tvé děti jsou výstavní a tvůj smysl pro detail je úžasný..a tak pomyslně smekám také..Přeji krásné dny ..Inka

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie