Chaos v obraze může být krásný...
...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit. A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...
Jsou to krásná kouzla té naší paní přírody.
OdpovědětVymazatM.
A udelat si svuj krasny svet...ano je to dar byt soucasti prirody. :)
OdpovědětVymazat...to vám strašně závidím, taky doufám, že mě něco takovýho potká, být v přírodě <3 užívejte si to!
OdpovědětVymazatTeďka jsem dorazila z 2hodinové procházky z lesa a jsem naprosto nadšená :). Všude je ještě rosa a mlha a vypadá to tak nádherně. Já prostě miluju podzim! :)
OdpovědětVymazatMám to u vás moc ráda!
OdpovědětVymazatMoc krásné fotky.Děkuji,že se můžu těšit z Vašeho blogu.Radka S. Ostrava
OdpovědětVymazatTak tohle je přesně ten podzim, který mi tady u náš už tolik let chybí..ten nostalgický, mlhavý a mrazivý! Barvy jsou super, ale když člověk vyroste s tímhle, tak by to prostě někdy chtěl zase zažít, někdy musím ukázat mini chlapíkovi českej pozdim
OdpovědětVymazatnádhera, miluju přírodu a je neuvěřitelné kolik má podob :)
OdpovědětVymazatLucie to vaše krásné údolí ti závidím.My jako důchodci jsme v lese pořád.Alibabka
OdpovědětVymazatBydlite na krásném místě, tiše závidím :-) Krásný večer, Karla
OdpovědětVymazatTak to je nádhera...závidím:)
OdpovědětVymazatMilá Lucie, děkuji za potěšení, které nám, čtenářkám, přinášíte svým psaním i fotkami. Maximálně mi Váš styl sedne. Okolí Vašeho obydlí je kouzelné v každém ročním období. Podzimní fotky jsou také přenádherné. Hodně zdraví nejen malé princezně, ale celé rodině přeje DášaV.
OdpovědětVymazatKrásné fotky, mám první mrazíky moc ráda. O to víc si to člověk užívá doma v teple. Hezký den, Jana
OdpovědětVymazatNo to kapradí je naprosto úžasný!!!!
OdpovědětVymazatwww.jdeocestu.blogspot.cz
Parádní fotky a prostředí vůbec!
OdpovědětVymazatMáte to tam krásné.
OdpovědětVymazat