11 prosince 2017

Druhá adventní neděle

Přeji pěkné pondělí!
A taky fajn start nového týdne!

Jestli čekáte na vylosovaného výherce, tak bude! Jen prosím , pokud jste komentovali u soutěže jako anonymní čtenáři, přidejte mi tam prosím email, abych nemusela ty bez kontaktu vyřadit z losování! Losovat budu večer, takže máte čas na doplnění do 18:00.
Děkuju!


V neděli jsme zapálili druhou svíčku a já si tedy trochu dovolila nadekorovat stůl.
Abych pravdu řekla, tak jsem moc zvědavá na letošní stromek, protože ti dva malí jsou velmi výkonná demoliční četa:-).Amaryllis ve váze je jen proto, protože byl předtím v okně v květináči a ti dva šli kolem.Jablka na stole taky dlouho nevydržela.

Letos bych ráda postavila stromek dřív než těsně před Štědrým dnem, ale jestli se mi to povede nevím.
Stromek jsem vybrala, zaplatila a zamluvila.
Skoro po týdnu si tatínek vzpomněl a vyzvedl ho a teď už ho zase vozí pár dní v autě :-))).
Tak snad časem doputuje i k nám do obýváku.
Stromek i tatínek :-))).

Muž má nejen tradičně nejvíc práce ke konci roku, ale letos je toho ještě víc a je to pár dnů co nadhodil, abych se podívala po nějaké dovolené v únoru.
Když jsem se ptala jestli mám hledat dovolenou letní nebo zimní tak se divil :-))).
No , ale jak už to u nás bývá, ona určitě zase nějaká bude a zase stylem sbal se  a jedem .
Což mi nevadilo, dokud slova "sbal se" znamenala sbalit sebe a tedy jednu osobu, te'd to znamená sbalit 4 osoby a jeho většinou taky :-))).


Během příštího týdne k nám přijedou dva z mých instantních synků a jeden z nich s přítelkyní, tak budu muset nějak rozdělit pokoje a postele.
Ale protože všichni u nás doma chtějí spát stejně se mnou (zatímco já bych nejradši spala sama:-) )  tak volných postelí snad bude dost.


Mějte krásný dny!

6 komentářů:

 1. Milá Lucko zvládáte to na jedničku a ještě s dobrou náladou,u nás je to v mnohém podobné,a stromeček mi zrovna manžel před hodinou dovezl domu,a také s ním cestoval tři dny v autě...no co dodat,Vánoce si stejně skvěle užijeme,moc se těšíme...u Vás je to moc krásné,děti strašně roztomilé,viz Maxík obléká Aničku...Adámek pomocník,manžel do nepohody,prima babičky...mějte se co nejlépe,krásné Vánoce,dae

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné fotečky <3 Máte to doma pohádkové!

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Stromeček i tatínek :D to je tak mile napsaný článek, že mi úplně zvednul náladu! Třeba se jednou dočkáme i Vámi napsané + ilustrované knížky, to by byla paráda :)

  OdpovědětVymazat
 4. Stromeček i tatínek :D to je tak mile napsaný článek, že mi úplně zvednul náladu! Třeba se jednou dočkáme i Vámi napsané + ilustrované knížky, to by byla paráda :)

  OdpovědětVymazat
 5. Lucko, pěkný článek, jsem se zasmála ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Mám ráda tenhle suchej humor:)

  OdpovědětVymazat