PF 2018

Přeji krásné poslední dny roku 2017!

Asi nejvýraznější věcí , kterou mi rok 2017 přinesl, je malování.
Baví mě to moc.
A jak vidíte platí , že nikdy není pozdě začít s něčím novým !

A tak jsem si říkala, že by bylo fajn PFko namalovat a napadlo mě tohle.Předsevzetí si letos nedám, stejně je neplním a tak budu šetřit čas i energii:-).
Do roku 2018 vkládám naděje.
Naděje , že se mi povede vyřešit jednu hodně důležitou věc.
A taky naději, že se vrátím ke sportu a cestování, naději že si doma udělám konečně takový pořádek a systém jaký potřebuji, naději že se mi povede žít tak, abych neměla pocit, že něco nestíhám.
Ale vím, že je to jen mě, že ten rok s tím nic nenadělá, že musím začít u sebe .

A vám všem moc děkuji, že sem občas nakouknete.

A taky vám všem přeji  kromě nejdůležitějšího zdraví, také hodně sil, houževnatosti, trpělivosti, vytrvalosti a taky lásku, respekt, ohleduplnost a víru (která nemusí být nutně spjatá jen s náboženstvím, ale může:-) ).

Užijte si pohodový konec i začátek!!!


Komentáře

Marie píše…
Luci,tobě i celé tvé rodině přeji krásný Nový rok.Maluješ krásně,obrázek se moc povedl.
The VeTy's world píše…
Mila Lucie, pripravila jste nam krasne prani i krasna slova. Chodim sem k vam nahlizet temer kazdy den a moc dekuji za to, ze jste, pisete a tvorite ;-) Do noveho roku vam tedy preji aby ta vase nadeje "umirala jako posledni" a s pripadnych neuspechu si nic nedelala, protoze to nejdulezitejsi v zivote se deje stejne jen u vas doma, s vasimi bezva detmi ;-)
Daniela píše…
Ráda k Vám chodím na kukandu a obdivuji Vás jak vše zvládáte. Krásné upravené bydlení, malování a péče o chod rodiny. Krásné!!
Do roku 2018 hlavně zdraví a nadějeplné splnění všech snů.
Danča
Anonymní píše…
Milá Lucka Celej Tvojej rodinke prajeme krásny a šťastný nový rok . Velmi rada chodím na Tvoj blog, dakujem za Tvoje inšpirácie.Prajem Ti vela síl, trpezlivosti a uspechov.
Ketrin
Hezke prani, dekuji. I vam vsem krasny a spokojeny rok 2018 hlavne ve zdravi. M.
InkaFej píše…
Milá talentovaná Lucie, přeji Ti, abys měla čas na všechno, co si přeješ, aby tvůj čas byl naplněný radostnými okamžiky aby i maličkosti Tě činily šťastnou. Krásný nový rok celé vaší krásné rodince a moc se těším, že tě pořád budu moct číst a inspirovat se..Inka
Anonymní píše…
Luci,také se připojuji k přání toho jen nej nej.Ikdyž moc nekomentuji,chodím na Tvůj blog denně.Krásné fotky,obrázky a dva malí raubíři,třetí už je velký frajer.Mějte se celá rodinko moc krásně.Papa Lenka.K
Pavla píše…
Luci, i já se připojuji s přáním všeho nej pro všechny u vás doma. Máš krásnou rodinu, bydlení, obdivuji, co vše zvládáš při svých třech dětičkách. Tak ať Ti ten elán a energie vydrží!
Olga Ch. píše…
Dobrý den, koukám na Váš blog téměř každý den a obdivuji co všechno, kromě péče o děti a domácnost stíháte. Není důležité mít doma všude pořádek, nejdůležitější je čas, který věnujete a trávite s dětmi. Malujete krásné obrázky, poslední s přáním do nového roku je nádherný....přeji vám hodně zdraví, sil, energie, lásky a Božího požehnání , at se vám vše daří podle Vašich představ....Olga Ch.
Anonymní píše…
Krásný blog ! Pevné zdraví přeji!
Děkuji za krásné přání a i já tobě přeji, vše dobré a naději! <3
Anonymní píše…
Vážená a milá Lucie. Vaše PF je zatím nej, které jsem letos viděla. Jste velice šikovná a tvůrčí. Ač sama blog nemám, velmi děkuji za to, že nám touto formou umožňujete nakouknout do vašeho soukromého světa. Je to pro nás (jistě mohu mluvit i za spoustu ostatních návštěvníků) velmi inspirativní a věřte mi, že se vždy těším, až budete mít nový příspěvek.
Mějte se, celá velká rodinko, v novém roce moc hezky, buďte zdraví a šťastní a ať se vám splní vše,co si přejete. Srdečně zdraví Lu z Moravy
Lucinko, přeji vše nej.Martina
Anonymní píše…
Lucko, jste neuvěřitelná, obdivuju ♥
Dobrý ročník 2018, nejen Vám, přeje Marta H.
Anonymní píše…
Mám to stejně, napsala jste to i za mě ... Díky :) Martah.
Anonymní píše…
Jó, napostý souhlas :) MartaH
Unknown píše…
Úžasné!!!!Krásně namalováno a krásně napsáno.Krásný rok 2018 vám a celé vaší krásné rodině.
Ali píše…
Krásný rok 2018 a splnění všech nadějí pro celou rodinu přeji!
Jarča píše…
Vám i celé vaší milé rodině vše nej do nového roku a spousty inspirace na malování.
Eva píše…
Šťastný nový rok! Eva
rêve de vivre píše…
Šťastný nový rok Lucka, plný lásky, radosti a hlavne veľa zdravia pre detičky aj Vás dospelých(aby ste mrazničku používali len na mrazenie potravín. S láskou Andrea
Nitkymehozivota píše…
Krásný, šťastný a zdravý rok 2018, milá Lucie, medardko! Ať se vyplní všechny naděje a přání. A já se těším, že budu zase nakukovat k vám do mlýna.
Eva
Anonymní píše…
Všechno jen to nejlepší v Novém roce milá Lucie a moc a moc děkuji za Vaše psaní , dae
Anonymní píše…
Pekný obrázok:-)
Všetko dobré vám, veľa síl a deťom radosti, vo všetkom!
Zuzana píše…
Také se přidávám s přáním požehnaného nového roku:) Zuzana
Lucko, i já přeji do nového roku jen to nejlepší :) Šárka

Populární příspěvky z tohoto blogu

poloostrov Hel Polsko

můj malý byznys v roce 2023

novinky...