11 března 2018

PRVNÍ JARNÍ DEN

Přeji prima neděli!

 Tak jak jste si užili první jarní den?
Já vím ten ofiko kalendářní, bude až za pár dní, ale co se počasí týká, tak dnes to bylo jaro jako ze žurnálu!Brzy ráno jsme se spakovali a  vyrazili jsme na výlet do pražské ZOO.

Ráno bylo sice ještě chladno, ale hned jak vykouklo sluníčko bylo jasné, že den bude stát za to.


Myslím, že jsme udělali dobře , když jsme do ZOO přišli jako jedni z prvních návštěvníků, protože do oběda tam bylo málo lidí a velká pohoda.O narušení pohody se postarala na chvilku Andulka.
U ledního medvěda se nám ztratila.
No jasně během pár minut, kdy jsme ji nikde neviděli mi už před očima běhal scénář, kde se Anička topí v některé z nádrží pro zvířata, případně kde si jí dává některé zvířátko jako zákusek a nebo jak ji někdo cizí bafne pod paží a ....
... naštěstí mě intuice vedla správným směrem a Andulka si na vlastní pěst užívala nedalekou klouzačku, odkud jsme před malou chvílí s brekem odešli.

Není nad to, když se dítě v bezpečí vzpouzí přikšírované v kočárku :-))).


Na uklidnění jsme si dali zmrzlinu a kluci pak ještě několikrát.


A většinu fotek ze ZOO fotil Adam.I proto se tentokrát na fotkách občas objevím i já:-).
Den byl opravdu nádherný, jen po obědě mělo nápad na návštěvu zoologické zahrady hodně lidí a všude se na všechno stála fronta  a tak nějak celkově začalo být těsno.

Tohle je myslím častý problém, když je ideální počasí na návštěvu zoologické, tak je tam tolik lidí až je to nepříjemný.

A jak se povedlo vám načerpat energii ze sluníčka?

Mějte pohodový zbytek neděle a zítra prima start nového týdne!

2 komentáře:

  1. Taky se nám jednou v zoo asi na dvě minuty ztratil tříletý syn. Ty představy, co se všechno mohlo stát, jsou šílené. A taky se našel ne u zvířat, ale na houpačce :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Taky nemám ráda davy lidí radši pohodu v přírodě ale zoo je pro děti takovým lákadlem tak proč ne.Mi trávili lyžováním na horách letos to bylo nejspíš naposled.

    OdpovědětVymazat