Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Dneska 3 !

Krásný pátek!

Už to stíhám jen tak tak, ale ostatně tak to měla Andulka v den narození.
Po probuzení na JIP jsem psala muži sms: jsi táta, nevím jestli je to holka nebo kluk a nevím jestli se to narodilo včera nebo dnes:-))).



Živě si vzpomínám jak jsem kdysi při pohledu do kalendáře (ještě jen s Adámkem) říkala s ironií mně vlastní, že to je celkem pech narodit se 2.11. ...
...na svátek mrtvých...



... no a za pár let mě vesmír přesvědčil, že to vůbec není pech , ale naprosto obrovské štěstí!!!

Krásné dny a víkend!

Komentáře

  1. Lucie, tak mnoho zdavíčka a štěstíčka pro tu tvoji holčičku. Strašně to uteklo, viď?

    OdpovědětVymazat
  2. Utíká to! Přeji Andulce všechno nejlepší.
    Krásný víkend!
    Hanka z Podkrkonoší

    OdpovědětVymazat
  3. Veru Luci uteká to ako veľká voda. Teraz si pamätám, keď som začala chodíť na blogy a Adamko bol malý. A už sú traja a krásni. Prajem Andulke všetko najlepšie. Andrea

    OdpovědětVymazat
  4. VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ ANDULCE !!! Je z ní malá a šikovná slečna ! Šá

    OdpovědětVymazat
  5. Aničce všechno nejlepší,krásná holčinka...letí to hodně rychle,čtu Vás od začátku ,psala jste o maličkém pětiletém Adíkovi,,a už je i Maxík a Anička,užívejte si rodinko...dae

    OdpovědětVymazat
  6. Na detech clovek nejvice vidi, jak zivot utika. Nedavno jste psala, ze bude prirustek do rodiny a hle, male slecne uz jsou tri roky. Tak preji nejen Andulce, ale i Vam, Lucie, at je ta dalsi cast zivota stale takto slunickova, jak tyto tri predesle roky. Dana

    OdpovědětVymazat
  7. Ještě jednou přeji Andulce,štěstí,zdraví a pohodovou rodinu.Mějte se krásně.Těším se na reportáž.JP

    OdpovědětVymazat
  8. Přejeme všechno nejlepší :-) syn oslaví tři za 2 týdny :-)

    OdpovědětVymazat
  9. Já mám taky narozeniny 2.listopadu. A vždy to bylo fajn, pamatuju si nejdřív celou rodinu v černém jak jsme šli na hřbitov zapálit svíčky a pak byly svíčky na dortu :)

    OdpovědětVymazat
  10. Milá Luci, máš pravdu, obrovské štěstí. A já zrovna tak obrovské štěstí, lásku a zdraví přeji malé Andulce. Je úžasná. Věrka

    OdpovědětVymazat
  11. Lucko, tak oni to už jsou tři roky? Pamatuji si, když jsi oznámila, že čekáte další miminko. A dnes už je to malá, báječná slečna. Tak vše nejlepší. :o) D.

    OdpovědětVymazat
  12. Tak taky přeju Andulce hodně štěstí, zdraví a pohody. Přesně tak, jak píšete. Já jsem dostala za úkol koupit dnešní deník Rovnost. Jsou tam každý týden fotky nově narozených dětí ve městě :-) Nám se v neděli narodil vnouček :-) Hledala jsem ve stojanu noviny. Vzala jsem s nedůvěrou do ruky jeden výtisk, kde hned na úvodu je velký titulek přes celou stranu "Vzpomínka na mrtvé". A opravdu jsou tam uvnitř novin fota nově narozených dětí. Paradox. Ale to je život. A úmrtí i narození k němu prostě patří...

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie