Děkuji...
...nejsem na to sama. Dnes jsem zažila něco, co jsem opravdu nečekala. Po zveřejnění minulého článku mi několik lidí poslalo finanční příspěvek. Když jsem článek psala, chtěla jsem jen dát vědět, co se v mém životě děje. Nenapadlo mě, že se najdou lidé, kteří se rozhodnou mě podpořit i tímto způsobem. Nevím, jestli dokážu vyjádřit, jak moc si toho vážím. Nejde jen o peníze. Jde o pocit, že na člověka někdo myslí. Že jeho slova mají smysl. Že na některé cesty nemusí jít úplně sám. Děkuji každému, kdo četl, sdílel, napsal zprávu nebo přispěl. Dnešní den mi připomněl, kolik dobra mezi lidmi pořád je. Možná je úsměvné, že odkaz na „kafíčko“ jsem měla připravený spíš do budoucna. Na dobu, kdy se blog zase více rozjede a já budu mít prostor pravidelně přinášet tipy, návody, recepty, zkušenosti a další obsah, který by mohl být pro čtenáře užitečný. Nenapadlo mě, že ho někdo využije právě teď. O to větší vděčnost cítím. Děkuji za důvěru, podporu i za to, že se ke mně vracíte. A ano, v psa...





Luci,přeji krásný začátek zítřejšího dne v práci.Pevne zdravíčko.Vlasta
OdpovědětVymazatMilá Lucie, už jste toho zvládla tolik! Věřím, že zvládnete i další kroky. Přeju Vám radost ze zítřejšího nového začátku a tisíce drobných radostí :). DášaV.
OdpovědětVymazatAť se daří, máte dost sil a jste zdravá. Jste úžasná žena a máma:)
OdpovědětVymazat...Lucie, jste nesmírně statečná, držím Vám palce a přeju zdraví a sílu :-) jarka
OdpovědětVymazatDěkuji moc za možnost návštěvy. Mám stejné pocity, někdy jsem i v lese raději sama. Držte se, jste statečná, úžasná žena. Hezký den ve zdraví všem. JP
OdpovědětVymazat... a krásný svetr!!!
OdpovědětVymazatLucka ako ste opeknela. Príroda je váš liek. Prajem Vám príjemný nástup do práce, a pokojný spánok .
OdpovědětVymazatZdravím Lenka
Moc Vám to sluší! Přeju hodně zdraví!!!
OdpovědětVymazatLucka ste pekná a šikovná žena . Prajem pohodový nástup do práce
OdpovědětVymazatJste úžasná! Tak energii a zdravíčko, mám radost, když vidím, že se máte fajn :)
OdpovědětVymazatLuci,přeju příjemný nástup do nové práce,ať se vám tam líbí. Jste velmi statečná a krásná žena.Příroda je lék a les obzvlášť,taky chodím ráda do lesa.Přeju krásné dny a hlavně zdravíčko.Marťa.
OdpovědětVymazatSluší Ti to! A jak to jde skloubit děti a pracovní proces, obzvláště v této době???
OdpovědětVymazatDržím palce a hlavně buď zdráva!!!
great post!Like your blog, thank you for sharing.
OdpovědětVymazat(づ ̄3 ̄)づ╭❤~
luxhairshop sew in weave new year
These contents have greatly helped me.
Milá Lucie, snad to nebude nevhodné, když napíšu, že vám ty krátké vlasy neskutečně sluší. Vypadáte mladší a cool. Přeju příjemný nástup do práce a hlavně pohodu.
OdpovědětVymazatSzüksége van 2% fix kamatozású hitelre? Ha igen, lépjen velünk kapcsolatba e-mailben: (inforamzanloan@gmail.com) a további eljárásokért.
OdpovědětVymazatSürgős hitelajánlat